Paweł Domagała żona
Screen/youtube/tvnpl
Agata Karczewska - 18 Czerwca 2019

Do sieci trafiło prywatne zdjęcie Pawła Domagały z żoną. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia

Paweł Domagała to ostatnio jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Jego piosenka "Weź nie pytaj" stała się gigantycznym hitem. Teraz artysta wyprzedaje wszystkie koncerty na swojej trasie, jednak nie wszyscy wiedzą cokolwiek o jego życiu prywatnym. Teraz do sieci trafiło jego zdjęcie z żoną, które jest zadziwiające.

Paweł Domagała ostatnio osiągnął niesamowity sukces muzyczny. Wcześniej znany był wyłącznie z kreacji aktorskich, ale od momentu premiery "Weź nie pytaj", która stała się wielkim przebojem, kojarzony jest głównie z karierą piosenkarza. Droga na szczyt nie była jednak prosta i zajęła artyście bardzo wiele lat. Niedawno jego żona opublikowała zdjęcia, które pochodzą z okresu sprzed wielkiej kariery. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia.

Paweł Domagała prywatnie

Paweł Domagała ma już teraz oddanych fanów w całej Polsce, którzy tłumnie pojawiają się na jego koncertach. Nie zawsze tak było. Kluczowym momentem było wydanie piosenki "Weź nie pytaj", która obecnie ma ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Ta liczba robi wrażenie i ciągle rośnie.

Morderca Kristiny według jego matkiMatka mordercy Kristiny wyznała prawdę, która rozdziera serce. To najbardziej druzgocące słowa w tym rokuCzytaj dalej

Ostatnio żona artysty Zuzanna Grabowska na swoim Instagramie wspominała czasy sprzed wielkiej kariery męża. Udostępniła prywatne zdjęcia z Pawłem Domagałą. Fotografie pokazują mogą zdziwić fanów artysty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SzymonOdłączony od aparatury Szymonek przeżył katorgę. Druzgocące fakty, o których media milcząCzytaj dalej

Kulisy sławy Pawła Domagały

Część fanów wielkich gwiazd często zapomina o tym, że ich idole to są tak naprawdę zwykli ludzie, którzy mają swoje rodziny i życie prywatne. Słuchacz zwykle czerpie wiedzę o muzyku z jego piosenek, ewentualnie z doświadczenia koncertowego. Nie ma pojęcia ile przygotowań i lat pracy musiał ten artysta poświęcić na to, żeby osiągnąć sukces.

Żona Pawła Domagały postanowiła przypomnieć o tej trudnej drodze na szczyt swojego męża. Udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z prywatnej rodzinnej kolekcji. Widzimy na nim zakochaną w sobie parę 10 lat temu. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia widząc, jak wtedy wyglądał.

- Dokładnie rok temu byliśmy w drodze na półwysep Helski. Paweł prowadził,a ja wysyłałam prośby do naszych znajomych o pomoc w udostępnieniu piosenki „Weź nie pytaj”.To był dzień premiery. Zastanawialiśmy się czy utwór się spodoba szerszej publiczności. Radia nie były za bardzo zainteresowane graniem jej... - takim komentarzem opatrzyła publikację Zuzanna Grabowska.

Żona Pawła Domagały na koniec wpisu dodała żartobliwy hasztag "Weź nie młodniej, weź się starzej", który jest oczywiście aluzją do największego przeboju artysty.

Obrazy Pikio

Źródło: Instagram/Zuza Grabowska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Oficjalne: Właśnie ogłoszono niespodziewaną dymisję w rządzie PiS!
  2. TVN: Publiczna egzekucja w Kostrzynie, mordowali na oczach tłumu. Zatrzymano już podejrzanych
  3. Ujawniono, ile zarabia Jurek Owsiak! Jest konkretna kwota
  4. Polsat ujawnił prawdę, od której chce się wymiotować. Oto jak ohydnie wykorzystali śmierć Szymonka
  5. Wojciech Cejrowski zdruzgotany. Nie żyje bardzo bliska mu osoba

Nowotwór jelita - wczesne objawyNowotwór jelita łatwo zignorować. Objaw 6 najczęściej lekceważymy, a można stracić zdrowie a nawet życieCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News