Dziennik przekazał radosne informacje o Pawle Domagle. Znowu ma powód do wielkiego świętowania

Dziennik przekazał radosne informacje o Pawle Domagle. Znowu ma powód do wielkiego świętowania

Paweł Domagała po raz kolejny może świętować, jednak tym razem okazja do tego jest naprawdę wyjątkowa. Ostatnie informacje dla zdecydowanej większości fanów będą radosne. Sam muzyk ma szczególny powód, by byc zadowolonym.

Paweł Domagała dopiero co zagrał swój kolejny koncert. Niedługo przed nim w mediach pojawiły się informacje, które choć nie dla każdego mogą być pozytywne, muzykowi zdecydowanie dają powody do radości. Trudno jest uwierzyć w to, że artyście po raz kolejny udało się osiągnąć upragniony cel. 

 

Paweł Domagała może świętować 

Zupełnie niedawno piosenkarz zagrał swój koncert, tym razem w Trójmieście. Zaledwie chwilę przed koncertem pojawiły się informacje, które nie były jeszcze do końca potwierdzone. Teraz jednak oficjalnie wiadomo, że muzyk po raz kolejny osiągnął wielki sukces, bowiem wszystkie wejściówki na jego koncert zostały wyprzedane. To powód do świętowania, bowiem takie zainteresowanie zdarza się niezwykle rzadko.

Osoby, które w ostatniej chwili chciały zakupić bilety, nie mogły już tego zrobić. Teraz zapewne żałują, że nie zdecydowały się zrobić tego wcześniej, ponieważ występ Domagały znów okazał się wielkim hitem. Piosenkarz skradł serca wszystkich swoich fanów, licznie zgromadzonych pod sceną, którzy chętnie śpiewali wraz z nim. Co więcej, zdecydowana większość czekała na największy przebój Pawła "Weź nie pytaj". Artysta jednak kazał wszystkim czekać do samego końca i wykonał ją jako ostatnią.

Emocje po koncercie przez długi czas nie opadały, a wszystkie media społecznościowe aż huczały od groma zdjęć i nagrań z występu. Trzeba przyznać, że Domagała idealnie odnajduje się w tym, co robi i wszystko ma opanowane do perfekcji, o czym nieustannie możemy się przekonać.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sytuacja znów może się powtórzyć 

Kolejne koncerty w Trójmieście Paweł Domagała zagra już 5 października i 18 grudnia. Fani artysty, którzy zamierzają w tych dniach się pojawić na występach, powinni jak najszybciej zainteresować się kupnem biletów. Te wciąż są dostępne, jednak lada dzień znów mogą się wyprzedać, tak jak się stało i tym razem. Nie wykluczone, że z uwagi na ostatnie zainteresowanie koncertem, przygotowano nieco więcej wejściówek, jednak warto pamiętać, że liczba miejsc wciąż jest ograniczona. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo   

Źródło: trojmiasto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News