Chory 13-latek nagle zaczął grać największy hit Pawła Domagały. Ciarki, nie przeszkodziła mu poważna wada zdrowia

Chory 13-latek nagle zaczął grać największy hit Pawła Domagały. Ciarki, nie przeszkodziła mu poważna wada zdrowia Źródło: Screen/ YouTube/ igi YT

Paweł Domagała musiał się bardzo wzruszyć, jeśli usłyszał tę interpretację swojej najbardziej popularnej piosenki. 13-letni młody artysta nie zważa na trudności, przekracza bariery i stale udowadnia swój talent.

Trudno powiedzieć, czy Paweł Domagała znany jest teraz bardziej jako aktor, czy piosenkarz - niezależnie od tego, które występy artysty doceniamy bardziej - wokalne czy sceniczne - nie da się zaprzeczyć, że publiczność najbardziej kojarzy z nim piosenkę "Weź nie pytaj". To hit z 2018 roku i laureat Fryderyka w kategorii "Przebój roku", zna chyba każdy. Piosenka doczekała się jednej bardzo szczególnej interpretacji.

Paweł Domagała w interpretacji niewidomego Igora. Piękne wykonanie

Swoją wersję "Weź nie pytaj" opublikował na kanale youtube'owym Igor Sobierajski. Wykonanie budzi olbrzymi podziw, tym bardziej, że chłopak jest niewidomy. Nie przeszkadza mu to jednak w realizacji swojego talentu.

O Igorze stało się głośno, gdy pojawił się w 11. edycji programu "Mam Talent". Tam zachwycił jurorów, między innymi Małgorzatę Foremniak, która powiedziała mu, że ma "muzykę w środku" i jest niezwykły, oraz Agnieszkę Chylińską. Piosenkarka doceniła jego starania i skuteczną realizację marzeń. Augustin Egurrola przyznał zaś, że swoim występem Igor pokazał prawdziwą siłę.

Niezwykły pianista. Igor udowadnia, że talent nie zna żadnych ograniczeń

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Igor gra na pianinie od 5 roku życia. Zaczynał od polskich kolęd, a już jako sześciolatek potrafił zagrać "Poloneza" z "Pana Tadeusza". W wieku ośmiu lat dostał się na lekcje do Szkoły Muzycznej I stopnia w Bydgoszczy. Stale udowadnia, że talent nie zna żadnych ograniczeń.

Gry Igora można słuchać za pośrednictwem jego oficjalnego kanału na YouTube, igi YT. Obecnie ma on już ponad 140 tysięcy subskrypcji, ale najpopularniejsze filmy osiągają powyżej pół miliona wyświetleń. DJ Gromee był tak zachwycony interpretacją przeboju "Light Me Up", że spotkał się z chłopakiem i podarował mu nowe pianino. Obaj artyści spotkali się w programie "Dzień Dobry TVN".

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę

2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

"Weź nie pytaj" Pawła Domagały w wykonaniu Igora można obejrzeć na kanale Igora na YouTube:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie przechodź z dzieckiem przez ścieżkę rowerową. Czeka na Ciebie 5 tys. zł mandatu
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: Interia

Następny artykuł