Paweł Domagała radosna nowina
TRICOLORS/East News
Joanna Szwalikowska - 8 Stycznia 2021

Rodzina Pawła Domagały właśnie się powiększyła. Gratulacje napływają z każdej strony

Paweł Domagała dał się poznać jako świetny aktor oraz wokalista, a przede wszystkim szczęśliwy mąż oraz tata. Teraz ma dodatkowy powód do radości, ponieważ jego rodzina powiększyła się. Fani są podekscytowani najnowszą nowiną.

Wiadomość, którą przekazał Paweł Domagała, ucieszyła wszystkich fanów. Jego marzenie w końcu się spełniło, a rodzina została powiększona o dodatkowego członka rodziny. Choć zazwyczaj bardzo chroni prywatności, teraz podzielił się nowiną z jednym z tabloidów.

Paweł Domagała ma powody do radości. Jego rodzina powiększyła się!

Znany wokalista oraz aktor związany jest z Zuzanną Grabowską, córką Andrzeja Grabowskiego. Para, która stanęła na ślubnym kobiercu w 2013 roku, tworzy szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci.

- Po raz drugi zostałam mamą. Jestem szczęśliwa, ale nie zamierzam opowiadać publicznie o szczegółach tego wydarzenia - opowiadała Zuzanna o swojej drugiej ciąży, która bardzo długo była trzymana w tajemnicy.

Paweł Domagała to absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, na której poznał wybrankę swojego serca. Kobieta swoje życie zawodowe wiąże z Teatrem na Woli w Warszawie. Jak wyznał wokalista w rozmowie z portalem Aleteia, rodzina jest dla niego największą wartością.

Niebywałe sceny na pogrzebie Marka ze „Złomowiska PL”. Gdy rodzina wyszła z kościoła, zaniemówiłaNiebywałe sceny na pogrzebie Marka ze „Złomowiska PL”. Gdy rodzina wyszła z kościoła, zaniemówiłaCzytaj dalej

- Dla mnie to jest rodzina, która trzyma mnie na ziemi. Nie mogę już myśleć tylko o sobie i narzucać wszystkim tylko mój punkt widzenia i wierzyć, że moje potrzeby są najważniejsze. Jeżeli córka ma rozpoczęcie roku szkolnego, to jest to dla mnie o wiele ważniejsze niż koncert, który miałbym ochotę zagrać – tak to działa - opowiadał artysta,

Podczas rozmowy z „Plejadą” wokalista przekazał z kolei wspaniałą nowinę ze swojego domu. Pojawił się w nim nowy członek rodziny, a mianowicie pudelek. Cała rodzina wręcz oszalała na jego punkcie.

Wokalista oraz córeczki od dawna marzyli o psie. Sytuację komplikowała alergia małżonki na sierść, w związku z czym było to dotychczas niemożliwe. Z okazji premiery płyty Pawła Domagały, Zuzanna postanowiła sprezentować całej rodzinie pudelka, który nie uczula.

Nowy członek rodziny został nazwany „Absurd”. Aktor przyznał, że powodem jest bardzo częste używanie tego słowa w ich domu. Opowiedział również o tym, jak sprawuje się maluch.

- Bardzo dobrze! Czasem bywa trudno, bo jest jeszcze mały, ale jest super. Razem z naszym przyjacielem Dawidem Zawadzkim – aktorem i psim behawiorystą, uczymy go różnych rzeczy. Myślę, że będzie fajnym pieskiem. Zresztą, już jest! Wszyscy go pokochaliśmy - przekazał Paweł Domagała.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express, Plejada, Aleteia.org

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News