Paweł Deląg pochwalił się dorosłym synem. Takie z niego ciacho, że ugną się pod wami nogi (FOTO)

Paweł Deląg pochwalił się dorosłym synem. Takie z niego ciacho, że ugną się pod wami nogi (FOTO) Źródło: Instagram/Paweł Deląg

Paweł Deląg to bez wątpienia niezwykle przystojny mężczyzna, który zasłynął z grania postaci filmowych amantów. Teraz okazuje się, że to nie on jest w swojej rodzinie jednak największym ciachem - właśnie pochwalił się swoim dorosłym synem, który zachwycił swoim wyglądem.

Paweł Deląg jest aktorem filmowym i teatralnym, który poza swoim wielkim talentem artystycznym, słynie również z wyjątkowej urody. Wysoki, ciemnowłosy i stereotypowo męski gwiazdor najczęściej obsadzany był przez reżyserów w rolach amantów, czym podbił serca milionów Polek. Wygląda na to, że jego dorosły syn odziedziczył ten niesamowity urok po ojcu - gdy go zobaczycie, ugną się pod wami nogi. 

Paweł Deląg pochwalił się swoim dorosłym synem

Paweł Deląg ostatnio zdecydował się pochwalić swoim synem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odbyło się to przy okazji kręcenia fabularyzowanego filmu dokumentalnego "Zrodzeni do szabli",w którym gwiazdor grał u boku swojego syna, Pawła Juniora. 

Paweł jest owocem związku aktora z z Katarzyną Gajdarską. Jest już dorosłym mężczyzną i ma 26 lat, a poza zamiłowaniem do aktorstwa, odziedziczył najwidoczniej po ojcu również urodę. Zdjęcia chłopaka sprawią, że ugną się pod wami nogi. Naprawdę niezły z niego przystojniak. 

Jaki ojciec, taki syn  

Paweł Deląg opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z planu "Zrodzonych z szabli". Znalazły się tam również fotografie jego syna. Paweł Junior z wyglądu bardzo przypomina sławnego ojca: jest wysoki i równie przystojny. Tak samo jak ojciec zapuszcza brodę i ten zarost dodaje mu męskiego uroku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Panowie nie mieszkają w jednym mieście, bo ojciec rezyduje w Krakowie, a syn przeprowadził się z matką do Warszawy. Aktor przyznał, że dzięki kręceniu tego filmu dokumentalnego, mógł spędzić więcej czasu z Pawłem, co bardzo go cieszy. 

- Chciał pomagać, dźwigać kamery i znakomicie sobie radził. Był to dla nas obu naprawdę świetny czas - skwitował to ojcowskie doświadczenie Paweł Deląg. 

Na zdjęciach ewidentnie widać, że jest między nimi wspaniała relacja. Junior może podpatrywać pracę swojego sławnego i utalentowanego ojca, a także czerpać garściami z jego aktorskiego doświadczenia. Jeszcze nie wiadomo, czy Paweł odziedziczył talent po ojcu, lecz już wkrótce zapewne będziemy się mogli o tym przekonać.  

Źródło: Instagram/ Paweł Deląg

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ujawniono prawdziwe imię Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  2. Legendarny muzyk Budki Suflera walczy z PRZERAŻAJĄCYM rakiem! Jest bardzo źle. Zespół prosi wszystkich o modlitwę
  3. Z tą miksturą schudniesz nawet 3 kilogramy w tydzień. Potrzebne produkty na pewno masz w domu, ta dieta powala
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News