Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
YouTube
Wiadomości Pikio - 8 Maja 2019

Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej

Paweł Adamowicz został brutalnie zamordowany podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Jak się okazuje, jego oprawca do tej pory nie usłyszał wyroku. Czeka go kolejna obserwacja psychiatryczna.

Paweł Adamowicz został zamordowany podczas finałowego koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Jego tragiczna śmierć wstrząsnęła całą Polską. Opinia publiczna miała nadzieję, że oprawcę prezydenta miasta spotka sprawiedliwość. Wszystko wskazuje jednak na to, że sprawa będzie trwała znacznie dłużej, niż przypuszczano.

Nie ma żadnych wątpliwości, że sprawcą brutalnego zabójstwa Adamowicza jest Stefan W. Jednak zdaniem śledczych motywy mężczyzny wciąż budzą wiele wątpliwości. Niejednokrotnie zadawano pytania o zdrowie psychiczne mężczyzny, przez którego stracił życie Paweł Adamowicz. Jednorazowa weryfikacja okazała się niewystarczająca.

Kate Middleton. Poród Meghan.William i Kate skomentowali poród Meghan. Nie obyło się bez złośliwościCzytaj dalej

Paweł Adamowicz brutalnie zamordowany. Sprawca wciąż nie usłyszał wyroku

Do mediów dotarła informacja, że Stefan W. został przewieziony na kolejną obserwację psychiatryczną. O całej sprawie poinformowała Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Mężczyzna przebywa obecnie w Krakowie, gdzie znajduje się specjalistyczny oddział do obserwacji sprawców ciężkich przestępstw.

Stefan W. miał być obserwowany przez cztery tygodnie. Wiele wskazuje jednak na to, że czas ten może zostać przedłużony. Prokuratorzy mają prawo złożyć wniosek o wydłużenie tej procedury. Jak podają media, obserwacja może potrwać maksymalnie osiem tygodni. Opinia publiczna jest oburzona faktem, że zabójca włodarza miasta nie usłyszał jeszcze wyroku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

rodzina królewskaKrólewskie porody odbywają się według ścisłych zasad. Wiedzieliście o wszystkich?Czytaj dalej

Poczytalność Stefana W. zostanie ponownie zbadana

W czasie obserwacji w krakowskim areszcie śledczy ponownie zbadają poczytalność Stefana W. w momencie popełnienia przestępstwa. Takie badanie zostało już przeprowadzone pod koniec stycznia, jednak nie przyniosło oczekiwanych efektów. Biegli nie mogli jednoznacznie stwierdzić, czy zabójca prezydenta miał świadomość znaczenia popełnionego czynu.

Mężczyzna, którego ofiarą padł Paweł Adamowicz, był wielokrotnie karany za napady z bronią w ręku. W 2014 roku został skazany na 5 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności, a tuż po wyjściu z więzienia dopuścił się kolejnej zbrodni. Mężczyźnie grozi 12 lat pozbawienia wolności, jednak wciąż nie przyznał się do winy, a ostateczna opinia biegłych psychiatrów nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Przyjaciółka królowej Elżbiety widziała jak porywają Madeleine McCann? Zaskakujące informacje z UK
  4. Matury pod nadzorem policji. Ogromna akcja służb w całej Polsce
  5. Gwiazda Przyjaciółek pochwaliła się synkiem. Maluch rośnie w oczach
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News