Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia

Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia Źródło: screen/Youtube/Platforma Obywatelska

Paweł Adamowicz obchodziłby wkrótce dwudziestą rocznicę ślubu. Teraz z tej okazji jego żona, Magdalena Adamowicz podzieliła się swoimi przemyśleniami na ten temat. Jej wypowiedź wzruszyła internautów.

Paweł Adamowicz zmarł na początku 2019 roku po feralnym zamachu na jego życie w trakcie finału WOŚP. Śmierć polityka wstrząsnęła całym krajem, a przede wszystkim polską polityką. Teraz żona Pawła Adamowicza, Magdalena Adamowicz dostała się w ostatnich wyborach do parlamentu europejskiego z ramienia Koalicji Obywatelskiej

Paweł Adamowicz jest osobą, która wciąż pobudza dyskusję w internecie

Europoseł Magdalena Adamowicz wstawiła ostatnio na swoje oficjalne konto na Facebooku post na temat swojego tragicznie zmarłego męża. Wspomina w nim swój ślub, który odbył się dokładnie dziesięć lat temu - pod koniec maja w 1999 roku.

- Dziękuję Ci kochany Pawle za każdy pojedynczy dzień, który spędziliśmy razem, za każdą rozmowę, za twoje uściski, za jakim to byłeś ojcem dla naszych kochanych córeczek. Tak niewiele zabrakło nam do tej okrągłej rocznicy - napisała Magdalena Adamowicz na Facebooku.

Wdowa po tragicznie zmarłym polityku zamieściła także zdjęcia ze swojego ślubu. W słowach napisanych przez Magdalenę Adamowicz widać, że kobieta dalej odczuwa ból i żal po stracie męża.

- Dziś minęłoby nam 20 lat Kochanie... mam Ci tak dużo do powiedzenia, tak bardzo chciałabym zamknąć oczy i kiedy znowu je otworzę zobaczyć, że jesteś obok. - pisze na Facebooku.

Słowa krytyki wobec Magdaleny Adamowicz. Niektórzy twierdzą, że wybiła się na śmierci męża

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Start żony Pawła Adamowicza w wyborach do parlamentu europejskiego odbił się szerokim echem w polskiej polityce. Jedni ją wspierali, a inni zarzucali robienie kariery politycznej na śmierci męża. Również przy poście upamiętniającym rocznice ślubu, niektórzy nie mogli odpuścić i zamieszczali krytyczne komentarze.

- Taka żałoba, ale póki pamięć o tym, co się wydarzyło trwa, to szybciutko na garbie do PE się wyślizgnęła. Teraz posty pod publikę. Mąż z pewnością czyta fejsbuki w zaświatach. Obleśne to wszystko, ale szanuje za pragmatyzm - pisze jeden z użytkowników Facebooka.

Dominują jednak komentarze wsparcia dla świeżo upieczonej europoseł Koalicji Europejskiej.

- Jest mi po prostu żal, że życie tak się potoczyło. Życzę Pani i córkom siły i miłości. Mąż czuwa nad Wami - komentuje internautka.

Facebook/Magdalena Adamowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Nie żyje aktor kultowego filmu, który oglądali wszyscy na TVN, TVP i Polsacie. Koszmarna tragedia
  5. Trwa dramatyczna walka. Dziś rano pojawiły się nowe informacje o stanie ojca dzieci Małgorzaty Rozenek
  6. Ania Wyszkoni zgasiła Wiśniewskiego jednym zdaniem. Michał publicznie obraził jej męża

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News