Czyste szaleństwo! Puszka WOŚP Adamowicza ma już ponad 4 mln złotych

Czyste szaleństwo! Puszka WOŚP Adamowicza ma już ponad 4 mln złotych

Paweł Adamowicz zawsze wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i działalność Jurka Owsiaka. W tym roku również osobiście zbierał datki na fundację. Kwota z jego puszki robi ogromne wrażenie.

Paweł Adamowicz do samego końca zachęcał Polaków do pomagania i angażowania się w działalność charytatywną. Jednak nie były to puste słowa, ponieważ prezydent Gdańska sam działał również jako wolontariusz WOŚP i osobiście z puszką w ręku zbierał pieniądze od mieszkańców swojego miasta. Jeszcze tuż przed atakiem na jego osobę, Adamowicz wygłosił płomienną przemowę, w której mówił o tym, że Gdańsk jest najwspanialszym miastem na świecie. Teraz już wiemy, że Paweł Adamowicz zebrał oszałamiającą kwotę.

Paweł Adamowicz zgromadził ponad 4 miliony złotych na WOŚP

W zbieranie pieniędzy na fundację Jurka Owsiaka co roku angażują się tysiące osób, którym od wielu lat udaje się pobijać kolejne rekordy, jeżeli o łączną kwotę zgromadzonych datków. Nie da się ukryć, że jest to wspaniałe świadectwo udowadniające, że Polacy coraz chętniej podchodzą do pomocy charytatywnej. W tym roku Paweł Adamowicz pobił również swój osobisty rekord, ponieważ chodząc ulicami Gdańska, udało mu się zgromadzić ponad 5 tysięcy złotych. Jednak nie oznacza to, że do jego puszki nie trafiła większa kwota. Po śmierci polityka ruszyła zbiórka pod nazwą "Zapełnijmy ostatnią puszkę pana prezydenta dla WOŚP", która zakończy się właśnie dzisiaj. Jej autorka sądziła, że uda się jej dorzucić do kwoty zebranej przez Adamowicza skromne tysiąc złotych. Jednak to, co się wydarzyło przeszło jej najśmielsze oczekiwania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ogromne zaskoczenie

Aktualnie w zbiórce wzięło już udział ponad 71 tysięcy osób, które łącznie przekazały już prawie 4,4 miliona złotych. O zbiórce mówił nawet Jurek Owsiak podczas swojej ostatniej konferencji, podczas której przekazał, że wszystkie pieniądze zebranie podczas tej zbiórki podliczone zostaną do wyniku Pawła Adamowicza. Nie da się ukryć, że jest to wręcz astronomiczna kwota, która dla wielu jest czystym szaleństwem. Jednocześnie stanowi doskonały dowód jak potworna tragedia potrafi czasami z ludzi wyciągnąć to, co najlepsze. Dodatkowo internauci pokazali, jak można nieść pomoc i kultywować przesłanie Adamowicza. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jurek Owsiak ujawnił prawdę o Danucie Holeckiej! Prawica w szoku
  2. Manipulacje TVP na pogrzebie Adamowicza to jeszcze nic. Stacja zaliczyła ogromną wpadkę
  3. PiS właśnie wprowadził program 1000 MINUS dla Polaków!
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News