To jest barbarzyństwo! Dziennikarz rozlicza opozycję z modlitwy za Adamowicza
Marcin Owczarek - 18 Stycznia 2019

To jest barbarzyństwo! Dziennikarz rozlicza opozycję z modlitwy za Adamowicza

Paweł Adamowicz pozostanie w sercach milionów Polaków na długi czas. Tak ogromnej tragedii nasz kraj dawno nie widział. W całej Polsce odbywają się wiece i odprawiane są msze. Jeden z dziennikarzy niespodziewanie jednak zaczął rozliczać opozycję z modlitwy za Adamowicza. Co za absurd!

Paweł Adamowicz jest tragiczną postacią ostatniego Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zginął podczas ważnej dla wielu Polaków misji, jaką jest pomaganie innym. Tak tragicznych zdarzeń chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, a cały kraj teraz jest pogrążony w smutku.

Paweł Adamowicz w pamięci wszystkich

W tej chwili politycy wszystkich partii wyrażają współczucie rodzinie, a w kraju panuje żałoba. Niestety nawet w takiej chwili emocje biorą górę i spory na nowo rozgorzały. Politycy oskarżają siebie wzajemnie, a ogień podsycają niektóre media. Dostaje się również Owsiakowi i WOŚP. Jeden z dziennikarzy, jak wielu jego kolegów, skomentował te wydarzenia na swoim koncie na Twitterze. Jego uwagę przykuł pewien szczegół, który wydaje się dla niego bardzo ważny. Rozlicza on opozycję z modlitwy za Adamowicza, stwierdzając, iż politycy opozycji nie kwapili się, aby być na mszy w jego intencji: - Na mszy w katedrze w intencji śp Pawła Adamowicza odprawionej przez kard. Nycza nie dostrzegłem żadnego polityka PO - napisał Michał Szułdrzyński, związany w swoim życiu z TVP oraz "Rzeczpospolitą".

Internauci interweniują

Internauci są oburzeni tym wpisem. Twierdzą, że politycy opozycji byli w większości na marszach i wiecach zorganizowanych w całej Polsce. Ten jednak próbuje się bronić i napisał: - Ten tłit nie zawierał opinii. Tylko informację. Prawdziwą. Ci, którzy się oburzają, że go napisałem, oburzają się na fakty? Lepiej byłoby je zataić? - napisał dziennikarz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
pikio.pl Paweł AdamowiczPaweł Adamowicz nie był zwykłym politykiem. Nieznane fakty z życia prezydenta GdańskaCzytaj dalej
Nawet Janusz Palikot zareagował i napisał "po co mieliby tam być", jednakże dziennikarz nie odpowiedział na jego komentarz. Faktycznie ciężko dostrzec znanych polityków Platformy Obywatelskiej w kościele. Jednak Ci pojawili się np. w Gdańsku, gdzie przemawiał między innymi Donald Tusk w obecności marszałka senatu Bogdana Borusewicza. Paweł Adamowicz bardzo dobrze znał się z nimi jeszcze z czasów PRL.

Politycy PO na marszu w Warszawie

Także w Warszawie wielu z polityków opozycji przyszło na marsz i wraz z tłumem osób przemaszerowali ulicami miasta, by pokazać swój sprzeciw wobec nienawiści i przemocy. Pod Pałacem Kultury i Nauki nie zabrakło Rafała Trzaskowskiego i Grzegorza Schetyny. Mimo to zwolennicy prawicy w Internecie nazywają to barbarzyństwem i cały czas wytykają opozycji, że nie było ich na mszy w intencji prezydenta Gdańska.paweł adamowicz screen twitterZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Spełnia się czarny sen Jackowskiego! Służby ostrzegają Polaków
  2. Bezdomny rozsadził WOŚP! Cała Polska we łzach, fantastyczne
  3. Ksiądz nie chciał modlić się za prezydenta Adamowicza. Zostanie UKARANY
  4. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
 
JP2 czytaJan Paweł II i tajemnice Całunu Turyńskiego. Katolicy do dziś są pod wrażeniem jego słówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News