Ważny, dramatyczny APEL TUSKA po ataku na Adamowicza!

Ważny, dramatyczny APEL TUSKA po ataku na Adamowicza!

Paweł Adamowicz został zaatakowany przez zamachowca na finale WOŚP! Mężczyzna wszedł na scenę i kilkukrotnie ugodził prezydenta Gdańska nożem. Polityk był reanimowany i trafił do szpitala. Z ważnym, dramatycznym apelem zwrócił się do ludzi Donald Tusk. 

Paweł Adamowicz, według najświeższych medialnych doniesień, został przewieziony na operację do pobliskiego szpitala. Krwawy atak nożownika zagroził nawet życiu prezydenta Gdańska. Konieczna była reanimacja, a na scenie polała się krew.

Apel Tuska po ataku na Pawła Adamowicza

Paweł Adamowicz został ciężko ranny, a jego stan jest poważny. Otrzymał kilka ciosów nożem od nożownika, który przemówił na scenie i ogłosił, że Platforma Obywatelska niesłusznie "wsadziła go do więzienia". Nie wiadomo jak zamachowcy udało się dostać na scenę. - Nazywam się Stefan Willmont, siedziałem niewinny w więzieniu. PO mnie tam władowała - wykrzyczał. Wstrząsające doniesienia skomentował na Twitterze szef Rady Europejskiej, Donald Tusk. Przekazał Polakom ważny, dramatyczny apel. - Módlmy się wszyscy za Prezydenta Adamowicza. Pawle, jesteśmy z Tobą - przekazał Donald Tusk. To bardzo ważny apel Donalda Tuska, który prosi Polaków o wspólną modlitwę i wsparcie prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Wszyscy liczymy na to, że prezydent Gdańska wróci do zdrowia, ale nawet lekarze podkreślają, że stan jest poważny. To samo potwierdza dramatyczny charakter tweeta Donalda Tuska. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Paweł Adamowicz: jego stan jest poważny

Stan Pawła Adamowicza jest bardzo poważnym mimo iż jest pod opieką chirurgów. Dramatyczny, ważny apel Donalda Tuska potwierdza, że sprawa jest dramatyczna i wszyscy musimy trzymać kciuki za powrót Pawła Adamowicza to zdrowia. Na jutro zapowiedziana jest konferencja prasowa na temat stanu zdrowia prezydenta Pawła Adamowicza. Pojawiają się na niej lekarze i udzielą informacji na temat ran, jakie odniósł prezydent. Sprawa jest poważna, co podkreśla lekarz Jerzy Karpiński z Urzędu Wojewódzkiego z Gdańsku. Zaznacza jednak, że polityk jest pod troskliwą opieką doskonałych specjalistów. Pikio.pl będzie na bieżąco relacjonować sytuację. Na stronie głównej portalu będą regularnie pojawiać się nowe artykuły na temat ataku nożownika na prezydenta Pawła Adamowicza. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
    1. ZAMACH na finale WOŚP! Krew na scenie, ludzie w szoku
    2. FATALNA wypowiedź Andrzeja Dudy po zamachu na Pawła Adamowicza!
    3. Jest pilna reakcja Morawieckiego na zamach. TERAZ trwa pilna akcja służb
    4. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
    5. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News