Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu?

Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu? Źródło: pikio

Paweł Adamowicz był na celu zamachowca na długo przed styczniową tragedią?. Według doniesień, mogła istnieć osoba, która z wyprzedzeniem zdawała sobie sprawę z tragicznego przebiegu zeszłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To odkrycie może być istnym przełomem w sprawie.

Paweł Adamowicz i jego śmierć znów skupiły uwagę mediów. Kiedy wydawało się, że sprawa morderstwa prezydenta Gdańska jest rozwiązana, na jaw wychodzą nowe fakty. Według doniesień medialnych mogą istnieć osoby, które zdawały sobie sprawę, że prezydent Gdańska zostanie zamordowany na dwa tygodnie przed jego śmiercią. Prokuratura bada nowe poszlaki w sprawie.

Paweł Adamowicz mógł być na celowniku napastników już wcześniej. Nowe fakty w sprawie

Wydarzenia związane z finałem WOŚP w Gdańsku były przez długi czas na ustach całej Polski. 13 stycznia 2018 Paweł Adamowicz zginął z rąk Stefana W. Jednak na dwa tygodnie przed zajściem, w sieci krążył komentarz, który mógł być traktowany jako zapowiedź tych dramatycznych wydarzeń. Jeden z internautów napisał, że na pierwszych stronach gazet będzie niebawem głośno o zabójstwie kogoś ważnego.

- Ja cierpliwie czekam na informacje o śmierci, która będzie na pierwszej stronie każdej gazety... - brzmiał mroczny komentarz.

Policjanci dotarli do numeru IP osoby odpowiedzialnej za wpis. Po przesłuchaniu podejrzanego okazało się, że nie był on autorem rzeczonego wpisu, w związku z czym autor komentarza pozostaje nieznany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura bada pokrewieństwo między komentarzem a zabójstwem

Według niektórych członków służb możliwe, że ten wyjątkowo mroczny komentarz nie miał nic wspólnego ze śmiercią prezydenta Gdańska.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

– Na tę chwilę nie ustalono, aby zamieszczenie wpisu miało jakikolwiek związek z postępowaniem dotyczącym zabójstwa Pawła Adamowicza, ani w ogóle z samym podejrzanym – odpowiedziała dziennikarzom prok. Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Źródło: Na Temat

Następny artykuł