Niedługo mija rok od śmierci Pawła Adamowicza. Wdowa wyznała, co zrobiła z obrączką po mężu, serce się kraja

Niedługo mija rok od śmierci Pawła Adamowicza. Wdowa wyznała, co zrobiła z obrączką po mężu, serce się kraja Źródło: Wikimedia Commons/PP Group in the CoR

Paweł Adamowicz zmarł rok temu w szpitalu, po tragicznych wydarzeniach podczas finału WOŚP z początku 2019 roku. Wdowa po prezydencie Gdańska zdradziła, co zrobiła z obrączką męża.

Gdy Polskę obiegły informacje, że w szpitalu zmarł Paweł Adamowicz, zawrzało. Wśród Polaków wybuchła dyskusja na temat tego, jak doszło do tragedii i w jaki sposób można było jej uniknąć. Ponadto, oczy całego kraju zwrócił się w stronę rodziny Adamowicza, która w tamtym momencie przebywała w USA, gdyż to właśnie oni najbardziej przeżyli tę tragedię.

Wdowa po Pawle Adamowiczu zdradziła co zrobiła z obrączką

Paweł Adamowicz był mężem Magdaleny oraz ojcem dwóch córek, Antoniny i Teresy. Dla nich strata była najbardziej bolesna, nagle odeszła ich najbliższa osoba. Magdalena Adamowicz po tych tragicznych wydarzeniach była zasypywana pytaniami przez media. Postanowiła stawić im czoła i opowiedzieć, jakim człowiekiem prywatnie był jej mąż.

Mimo że straciła męża, od dłuższego czasu przyznaje, że nie chce, aby nazywano ją wdową. Dla niej małżeństwo jest wciąż bardzo ważne i znajduje czas na powroty z Brukseli do rodzinnego Gdańska, aby odwiedzać grób męża. Powiedziała również, co zrobiła z obrączką męża, która, jak się okazało, ma dla niej niesamowite, sentymentalne znaczenie.

- Ja ciągle czuję się żoną. Noszę obrączkę. Pawła obrączkę włożyłam na szyję zaraz po śmierci - powiedziała wdowa po Pawle Adamowiczu.

Paweł Adamowicz żegnał się po raz ostatni z rodziną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magdalena Adamowicz jakiś czas temu powiedziała również, jak przez traumę związaną z tragiczną śmiercią ojca przechodzą jej dzieci. Te święta były dla nich wyjątkowo bolesne, gdyż po raz pierwszy nie spędzili ich w komplecie. Świętując ostatnie Boże Narodzenie w USA, nie spodziewali się, że będą to ich ostatnie wspólne święta. Dlatego, gdy tylko wspomniała w tym roku dzieciom o jarmarku bożonarodzeniowym, te nie chciały na niego iść, bo będzie im to przypominało o tragicznie zmarłym tacie.

Dzisiaj grzeje: 1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Gdy Paweł Adamowicz wylatywał z USA do Polski na finał WOŚP, nie sądzili, że żegnają członka swojej rodziny po raz ostatni. Resztę tej tragiczne historii już znamy, prezydent Gdańska na scenie został zaatakowany przez nożownika, a następnie przewieziony do szpitala, w którym, mimo wysiłków lekarzy, zmarł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. Masz wątpliwości, czy partner Cię kocha? Odpowiedz sobie na jedno proste pytanie, prawda może zaboleć
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Królowa matka upokorzyła księżną Dianę w najgorszy sposób. Powalające doniesienia, żadna kobieta by tego nie wytrzymała

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News