16-latek chciał powtórzyć wyczyn na rowerze "Pana Pawła". Nie żyje

16-latek chciał powtórzyć wyczyn na rowerze "Pana Pawła". Nie żyje Źródło: youtube,com/ kadek007

Paweł, a raczej "Pan Paweł" był ostatnio wielkim internetowym fenomenem. Wideo przedstawiające nastolatka próbującego zjechać z rampy opuszczonego magazynu opublikowano wiele lat temu, jednak teraz przeżyło swój renesans, a miejsce wyczynu chłopaka, który w zabawny sposób upadł, stało się miejscem odwiedzanym przez mieszkańców w całej Polsce. Niestety, jeden z naśladowców bohatera legendarnego filmu zginął, próbując odtworzyć wyczyn swojego idola.

Paweł, czyli jeden z byłych mieszkańców Dębowej Kłody, kilka lat temu stał się prawdziwym fenomenem, kiedy to wraz z kolegą nagrał wideo przedstawiające próbę zjazdu ze starego, po PRL-owskiego magazynu. Wideo spodobało się milionom Polaków, a miejsce, w którym doszło do zjazdu stało się bardzo tłumnie odwiedzane. Niestety, jeden z gości obiektu, który chciał powtórzyć wyczyn swojego idola zmarł.

Paweł był fenomenem. Nastolatek, który chciał powtórzyć jego wyczyn nie żyje

Do dramatycznego wydarzenia doszło, kiedy nastolatek na rampie chciał powtórzyć wyczyn swojego idola.  Rozpędzając się przed laty, jak wspomniany "Pan Paweł", upadł z rampy i głową uderzył w betonową posadkę, wylaną przed budynkiem. Mimo że na miejscu tragedii było wielu światków, a akcja ratowników była błyskawiczna, to naśladowca internetowego fenomenu umarł.

Wójt miejscowości ogłosił żałobę, a na miejscu śmierci nastolatka, który chciał powtórzyć wyczyn Pawła zostały ułożone znicze. Mieszkańcy Dębowej Kłody pochylili się nad tragedią i domagają się od władz rozebrania obiektu albo zabezpieczenia go specjalnymi środkami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kultowy magazyn zostanie rozebrany?

O tym, że magazyn, z którego skoczył Paweł lata temu jest kultowy nie trzeba przekonywać nikogo. Na miejscu, w którym lata temu doszło do skoku notorycznie przebywają turyści z całej Polski, chcący zrobić sobie zdjęcie i pobyć przez chwilę w miejscu powstania internetowego fenomenu, który, mimo że liczy sobie 10 lat, nadal jest chętnie odtwarzany na YouTubie.

Mieszkańcy Dębowej Kłody od lat za to zmagają się z przyjezdnymi, którzy często wszczynają libację i demolują magazyn. Część z mieszkańców chce nawet wyburzenia pozostałości Państwowego Ośrodka Maszynowego, ze względu na niebezpieczeństwo, jakie ze sobą niesie. Z drugiej strony, przyjazd turystów sprawia, że o wsi jest głośno w całej Polsce. Wójt miejscowości będzie miał wielki dylemat, co zrobić z terenem, szczególnie w obliczu ostatniej tragedii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Na co zmarła Agnieszka Kotlarska? To była straszliwa choroba, Małgosia Kożuchowska pomogła osieroconym dzieciom aktorki
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Antyradio

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News