Nie chciała się z nim kochać, więc ją związał i podpalił. Kulisy sprawy budzą grozę

Nie chciała się z nim kochać, więc ją związał i podpalił. Kulisy sprawy budzą grozę

Paweł K. brutalnie zamordował swoją kochankę. Kobieta odmówiła mu seksu, ten chcąc się odegrać przywiązał ją do ściany, po czym podpalił pomieszczenie w którym się znajdowała. Poznaliśmy przerażające szczegóły zbrodni.

Paweł K. jest odpowiedzialny za śmierć kobiety. Będąc na imprezie, na której znajdował się obecny partner jego byłej kochanki, w pewnym momencie wpadł w szał. Wtedy dopuścił się bestialskich czynów.

Paweł K. pobił partnera swojej byłej partnerki, a potem próbował na niej wymusić współżycie

Kiedy spotkanie zbliżało się ku końcowi, oskarżony wpadł w furię - całkiem puściły mu nerwy. 50-latek pobił obecnego partnera swojej byłej kochanki - Macieja B. do nieprzytomności. Następnie zaproponował 39-letniej Annie K. z którą niegdyś współżył, stosunek. Ta zważając na okoliczności - kategorycznie odmówiła. 

Będący w amoku Paweł K. zaatakował swoją byłą partnerkę, bijąc ją i dusząc. Następnie zdjął jej ubrania i przywiązał ją do wbitego w ścianę gwoździa. Jak podają śledczy - po tym postanowił podpalić altanę, w której odbywało się spotkanie. W środku przebywał nieprzytomny Maciej B. oraz związana kobieta.

Paweł K. próbował zabić dwie osoby. Jego była kochanka zmarła

Na "odchodne" Paweł K. wrzucił do płonącej altany dwa dezodoranty, które wznieciły jeszcze większy pożar. Pobity partner Anny K. zdołał się ocknąć i uciec z altany - niestety, nie udało mu się uratować swojej partnerki. Poobijany i poparzony z trudem dotarł do stacji benzynowej, gdzie powiadomił pracowników o całym zejściu. Natychmiast na miejsce wezwano policję oraz karetkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ratownikom udało się uratować życie poparzonego i pobitego mężczyzny. W międzyczasie 50-letni Paweł K. kiedy wrócił do domu - opowiedział swojej konkubinie oraz koledze co zrobił. Był niemal pewny, że drugiej osobie nie udało się uciec z altany. Sam zawiadomił policję. 

Teraz sąd skazał go na dożywocie, choć wyrok wciąż nie jest prawomocny. Mężczyzna miał już bogatą kartotekę, wcześniej był karany za przemoc domową, zniszczenie mienia i zaleganie z alimentami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rydzyk na witrażu. Komiczna instalacja w kościele
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News