9-letni syn zamordował matkę Pauline. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła społecznością

9-letni syn zamordował matkę Pauline. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła społecznością Źródło: Fot. Facebook

Pauline nie wiedziała, że jej synek jest do tego zdolny. Pewnego dnia 9-latek zamordował własną matkę, co wstrząsnęło całą rodziną. Kobieta mogła zapobiec tej tragedii, ale za późno podjęła niezbędne kroki, które mogłyby w przyszłości ocalić jej życie.

Pauline była kochającą matką o wielkim sercu. Kobieta postanowiła odmienić życie 9-latka, który przebywał w domu dziecka - porzucony przez własną rodzicielkę. Adoptowała go, choć wiedziała, że pochodzi z trudnej rodziny i przyzwyczajenie go do siebie może być bardzo trudne. 

Niestety chłopiec okazał się być bestią. Kilka miesięcy później zastrzelił 55-latkę, co wstrząsnęło mediami na całym świecie.

Pauline nie wiedziała, że wychowuje przyszłego mordercę

Kobieta, którą zna dzisiaj całe Michigan w Stanach Zjednoczonych, przez długi czas wahała się nad podjęciem decyzji, która w przyszłości miała okazać się być najgorszym wyborem w jej życiu. Postanowiła adoptować 9-latka, który pochodził z patologicznej rodziny. Jego własna matka, gdy była z nim w ciąży, zażywała narkotyki i była hospitalizowana.

Przez pierwsze lata życia dziecko przeszło przez niewyobrażalne cierpienia, które odcisnęły piętno na jego psychice. Nikt jednak nie spodziewał się, że młody przeszedł przez tak ogromną traumę, która ostatecznie skończyła się tragicznie także dla jego przyszywanej mamy. Jak donosi "WOOD-TV" pewnego dnia 9-latek postrzelił kobietę, doprowadzając ostatecznie do jej śmierci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec żałował tego, co zrobił

Siostry przyrodnie 9-latka - dzieci zmarłej kobiety - bardzo cierpiały po stracie matki. Długo nie mogły pogodzić się z tym, że nie ma już jej z nimi. Była wspaniałym i kochającym rodzicem, którego będzie im brakowało już do końca życia.

Pomimo tragedii, której doświadczyły dziewczynki, ostatecznie postanowiły bronić chłopca. Twierdziły, że tak naprawdę jest on dobrym dzieckiem i bratem. Ponoć tuż po zastrzeleniu swojej matki bardzo żałował tego, co zrobił, a wręcz "było to dla niego traumatyczne doświadczenie".

 - Nie jest złym dzieckiem. Kochał swoją mamę - wyznała w wywiadzie dla "WOOD-TV" siostra 9-latka, a córka zmarłej kobiety.

Całej tragedii ponoć można było zapobiec. Według informacji przekazanych przez wspomniane medium, matka wiedziała, że z chłopcem dzieje się coś niepokojącego. Była z nim nawet u lekarza rodzinnego, a następnie zapisała go do psychiatry. Następnego dnia miała odwiedzić z chłopcem wspomnianego specjalistę - do wizyty jednak niestety nie doszło, a być może zmieniłaby wszystko. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródła: Wprost / WOOD-TV

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News