Obyczajowy SKANDAL na Sylwestrze z Polsatem! Uwielbiana gwiazda spali się ze wstydu

Obyczajowy SKANDAL na Sylwestrze z Polsatem! Uwielbiana gwiazda spali się ze wstydu Źródło: Polsat

Paulina Sykut-Jeżyna ponownie otrzymała wielką możliwość poprowadzenia imprezy sylwestrowej zorganizowanej przez Polsat. Miliony telewidzów śledziło jej poczynania. Udało im się zobaczyć nie tylko nienaganne prowadzenie, ale również bardzo wstydliwą wpadkę.

Paulina Sykut-Jeżyna od kilku ładnych lat jest czołową prezenterką Polsatu. Włodarze stacji powierzają jej bardzo odpowiedzialne zadania, które prezenterka wypełnia na ogół bezbłędnie. Jednak podczas wczorajszej nocy wydarzyło się coś bardzo niespodziewanego, nawet dla prowadzącej. Można powiedzieć, że wszyscy zebrani przed telewizorami zobaczyli aż za dużo.

Paulina Sykut-Jeżyna zaliczyła poważną wpadkę

Paulina Sykut-Jeżyna od lat należy do najbardziej lubianych prezenterek Polsatu. Największe sukcesy w telewizji zaczęła święcić, kiedy na dobre zadomowiła się w programie "Must be the music", który swojego czasu bił rekordy popularności. Nie bez znaczenia była również jej obecność w "Tańcu z gwiazdami", który trafił do Polsatu wprost z TVN-u. Prezenterka jest również obecna na wielu imprezach, najczęściej właśnie w roli głównodowodzącej. Na swoim koncie ma takie marki jak np. Sopot TOPtredny Festiwal. Oczywiście nie zabrakło również imprez sylwestrowych, które mogła prowadzić m.in. nieprzerwanie od 2010 do 2014 roku. Wczoraj widzowie mogli ponownie podziwiać ją na scenie, gdzie pojawia się w towarzystwie innych znanych gwiazd. Jedną z nich był dobrze znany tancerz Stefano Tarracino, którego widzowie mogą pamiętać z wielu edycji "Tańca z gwiazdami" wyświetlanych zarówno w TVN, jak i później w Polsacie. W pewnym momencie temperament Włocha dał o sobie znać, kiedy zdecydował się poderwać swoją koleżankę ze stacji telewizyjnej do tańca. Podczas brawurowych akrobacji, które zdecydowanie zaskoczyły Paulinę Sykut-Jeżynę, doszło do momentu, w którym jej kreacja poszybowała tak niefortunnie, że odsłoniła wszystko to, co prezenterka powinna skrywać pod piękną wieczorową suknią.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Widzowie bardzo, ale to bardzo zdziwili się, że byli świadkami takiego wydarzenia. Oczywiście prezenterka zachowała pełen profesjonalizm i bez mrugnięcia okiem przystąpiła do dalszych działań, a nawet dołączyła się do oklasków dla swojego tanecznego partnera. - Łoł, łoł, łoł. Ktoś chyba nie do końca zabezpieczył się na każdą możliwą okoliczność - napisał jeden z internautów. - Za pierwszym razem nie miałem pewności, czy to się naprawdę wydarzyło. Bardzo współczuję, bo pewnie dużo ludzi ogląda taką transmisję, a tam taka wtopa - dodał kolejny. - Chyba na scenie nie do końca jest miejsce na taki spontan. To nie jest powiedzenie dwóch słów poza skryptem, tylko podrzucenie kobiety, która nie była na to przygotowana. Co on sobie myślał - skomentowała jedna z użytkowniczek znanej platformy społecznościowej. ZOBACZ TAKŻE
  1. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Kuba Wojewódzki żyje jak król! Gwiazdor ma spektakularne posiadłości
  3. Ile lat ma Paździoch z Kiepskich? Jest NAJSTARSZY w obsadzie serialu 
  4. Horoskop 1 stycznia będzie wstrząsem dla wielu! Te znaki czeka… 
  5. Wiśniewski przekroczył kolejną granicę! Fanom aż oczy wyszły z orbit 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News