Nagły przełom ws. morderstwa Pauliny D., którym żyła cała Polska. Koszmar rodziny 28-latki dobiegnie końca?

Nagły przełom ws. morderstwa Pauliny D., którym żyła cała Polska. Koszmar rodziny 28-latki dobiegnie końca? Źródło: .

Paulina zaginęła w ubiegłym roku, a jej sprawę śledziła niemalże cała Polska. Teraz w śledztwie nastąpił poważny zwrot, który może doprowadzić do jego zakończenia.

Paulina została odnaleziona 26 października i niestety sprawdził się wtedy najczarniejszy ze scenariuszy. Na szyi dziewczyny znaleziono rany kłute, które były bezpośrednią przyczyną śmierci. W toku śledztwa zostały zatrzymane już trzy osoby, jednak faktyczny morderca wciąż jeszcze nie stanął przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Na szczęście już niebawem może się to zmienić.

Paulina została bestialsko zamordowana, przełom w sprawie

Sprawa Pauliny z Łodzi wstrząsnęła całą Polską. W początkowe poszukiwania zaangażowało się wiele osób, a wszyscy mieli nadzieję, że uda się ją odnaleźć całą i zdrową. Niestety tak się nie stało, a dodatkowo jej morderca wymknął się polskim organom ścigania.

Podejrzewano, że Gruzin, który jest głównym podejrzanym o morderstwo Pauliny przebywa poza granicami Polski, gdzie czuje się bezkarny i bezpieczny. Dlatego też rozesłano międzynarodowy list gończy, aby schwytać mężczyznę i postawić go przed sądem, gdzie czekać go będzie proces, w którym grozi mu kara dożywocia.

Okazało się, że poszukiwany mężczyzna ukrywa się na Ukrainie, a dokładniej w Kijowie, gdzie został zatrzymany przez policję i osadzony w areszcie. Oczywiście storna polska wystąpiła o ekstradycję Gruzina i wszystko wygląda na to, że już niedługo wróci do Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Żadna osoba podejrzana o dokonanie w naszym kraju przestępstwa nie może czuć się bezkarna dzięki przebywaniu za granicą. Wyegzekwowaniu prawa służy procedura ekstradycyjna, która w przywołanym przypadku – zważywszy na rodzaj sprawy – prowadzona jest w sposób szczególnie intensywny. W wyniku poczynionych starań władze Ukrainy zgodziły się już wydać ściganego do Polski. Ta decyzja nie jest jednak jeszcze prawomocna. Podejrzany pozostanie w areszcie do czasu zakończenia całej procedury ekstradycyjnej. Ministerstwo Sprawiedliwości zabiega, by stało się to jak najszybciej  - mówił rzecznik polskiego ministra sprawiedliwości Jan Kanthak.

Wszyscy mają nadzieję, że nareszcie po tylu miesiącach sprawiedliwości stanie się zadość i 39-latek dołączy do swoich kolegów, którzy już zostali złapani i zatrzymani. Bez wątpienia sprawa morderstwa Pauliny będzie do nas jeszcze niejednokrotnie wracać ze względu na swoją brutalność i sam przebieg.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  6. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News