Młynarska napisała do Kingi Dudy powalającą wiadomość. Znamy treść

Młynarska napisała do Kingi Dudy powalającą wiadomość. Znamy treść Źródło: Instagram.com mlynarskapaulina

Paulina Młynarska nie wytrzymała, musiała zareagować. Popularna dziennikarka skierowała kilka ostrych słów do Kingi Dudy, w związku z jej wystąpieniem na wiecu powyborczym ojca, Andrzeja Dudy.

Paulina Młynarska ostro zareagowała na wypowiedź córki Andrzeja Dudy, podczas jego wiecu powyborczego. Dziennikarka nie mogła pozostać obojętna, jej rodzina i bliscy żyją w strachu. Gwiazda opublikowała w sieci kilka mocnych słów skierowanych do Kingi Dudy.

Paulina Młynarska odpowiedziała na wczorajsze wystąpienie Kingi Dudy

Paulina Młynarska opublikowała w poniedziałek ważny apel na swoim Instagramie. Dziennikarka odniosła się w nim do wczorajszego wystąpienia córki Andrzeja Dudy, która w czasie wiecu powyborczego swojego taty ,nawoływała do tego, by: "[...] nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, kogo popieramy i kogo kochamy". Jej wypowiedź jest niezwykle kontrowersyjna w kontekście słów, które podczas swojej kampanii prezydenckiej wypowiedział Andrzej Duda. Prezydent stwierdził, że "LGBT to nie ludzie, a ideologia".

- Kingo Dudo! Mój profil obserwuje sporo osób, które możesz znać ze studiów, zwłaszcza młodych kobiet i mężczyzn. Wiesz, takich, które i którzy, za sprawą nagonki rozpętanej przez Twojego tatę, boją się o siebie i bliskich każdego dnia, bo kochają w "niewłaściwy" sposób. [...] Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? Ludzie, którzy nie godzą się na faszystowskie szczucie przeciwko całym grupom społecznym, siedzieli wczoraj w Polsce w domach, z paznokciami zjedzonymi do kości - rozpoczęła swój wpis Paulina Młynarska.

Paulina Młynarska nie szczędziła córce prezydenta ostrych słów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziennikarka poczuła się osobiście dotknięta słowami, które ze sceny skierowała do Polaków Kinga Duda. Młynarska przyznała, że codziennie żyje w strachu o swoich bliskich, m.in. o córkę Alicję, która jest homoseksualna. Gwiazda  wytknęła córce prezydenta skrajny konformizm i brak refleksji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Sąd Najwyższy wydał oświadczenie ws. wyborów

2.Trwają poszukiwania 85-latka. Mężczyzna jest chory na demencję, policja prosi o pomoc

- Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: "Mamuś, chce mi się wymiotować z nerwów". Moi przyjaciele geje: "Lola, nie mam już siły tu żyć". Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kampanią. Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm. Nieskażony niczym biel Twojego garnituru. Czekam na wyniki z komisji - zakończyła swój pełen emocji wpis Paulina Młynarska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kingo Dudo! Mój profil obserwuje sporo osób, które możesz znać ze studiów, zwłaszcza młodych kobiet i mężczyzn. Wiesz, takich, które i którzy, za sprawą nagonki rozpętanej przez Twojego tatę, boją się o siebie i bliskich każego dnia, bo kochają w „niewałaściwy” sposób. Może któraś z koleżanek, któryś z kumpli, podeśle Ci tę wiadomość od „starszej siostry”. Może media, w przerwie od omawiania Twojej kreacji i niewątpliwej urody, zechcą puścić to dalej. Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? Ludzie, którzy nie godzą się na faszystowskie szczucie przeciwko całym grupom społecznym, siedzieli wczoraj w Polsce w domach, z paznokciami zjedzonymi do kości. Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: „mamuś chce mi się wymiotować z nerwów”. Moi przyjaciele geje: „Lola, nie mam już siły tu żyć”. Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kamapanią. Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm. Nieskażony niczym biel Twojego garnituru. Dziękuję za uwagę. Czekam na wyniki z komisji. PM

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Obłędny przepis na rosół, którego jeszcze nie jedliście, delicje
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Ujawniono ostatnie chwile aktorki serialu na TVP. Smutne doniesienia, wystarczyło jej sił tylko na jedną rzecz
  4. Były polityk PiS ugodził śmiertelnie nożem swoją żonę. Nie pójdzie do więzienia
  5. Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie
  6. Starszy brat Rafała Trzaskowskiego to znany artysta. Mało kto wie, że jest dla prezydenta jak ojciec

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News