Nie żyje Paulina. Koszmarny wypadek, całe środowisko w żałobie

Nie żyje Paulina. Koszmarny wypadek, całe środowisko w żałobie Źródło: pixabay/RyanMcGuire

Paulina miała przed sobą całe życie. Była jeszcze bardzo młoda, a wiele osób twierdziło, że już niebawem kobieta zrobi wielką karierę. Niestety, jej plany na przyszłość pokrzyżował przerażający wypadek, w wyniku którego doszło do dramatu.

Paulina uczestniczyła w koszmarnym wypadku, który miał miejsce w piątek. Znajomi i rodzina przez dłuższy czas nie potrafili uwierzyć w to, że kobietę spotkał tak przerażający los, i to w miejscu, w którym spędziła wiele pięknych chwil. Wydawałoby się, że nie grozi jej tam nic złego, jednak okazało się, że jest zupełnie inaczej.

Nikt nie przewidywał, że Paulinę może czekać okropny wypadek. Kobieta miała zaledwie dwadzieścia lat, a wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła wszystkimi, z którymi kobietę łączyły bliskie relacje. O tragicznym losie zmarłej powiedział jej ojciec, który postanowił poinformować wszystkich o dramatycznych wydarzeniach na portalu społecznościowym. Wiadomość bardzo szybko rozpowszechniła się.

Paulina zmarła w wieku 20 lat

Nikt nie spodziewał się, że jedna z najbardziej utalentowanych kobiet związanych z jeździectwem odejdzie tak szybko. Tragiczny wypadek wydarzył się w piątek. 20-letnia Paulina Kopacz zmarła tego samego dnia. Nie wiadomo, do czego doszło, jednak póki co ukazały się wiadomości, że do dramatu doszło na treningu.

Informację o śmierci dziewczyny przekazał jej ojciec, Piotr. Podzielił się ze znajomymi wzruszającą wiadomością do córki, którą zamieścił na swoim Facebooku. Jego wpis w błyskawicznym tempie zdobył wielką popularność, a ludzie z całej Polski zaczęli składać mężczyźnie kondolencje. Nie zabrakło również wzruszających słów od znajomych Pauliny.

- Jej przygoda z końmi zaczęła się w wieku 10 lat. Pierwszy kucyk, pierwsza jazda i miłość do koni zawładnęła jej dziecięcym marzeniem - przyszłość związana z końmi. Jej zainteresowanie końmi było tak duże, że każdy możliwy czas przeznaczała na poznawanie koni. Potrafiła wiele godzin obserwować zachowanie tych pięknych zwierząt na padoku, oglądać zawody konne, czytać artykuły o koniach oraz zachwycać się zdjęciami w książkach. Już wtedy wiedziała jaką drogą chce iść i jaki cel chce osiągnąć - pisze ojciec dziewczynki.

Nie żyje Paulina

Wiadomość o śmierci kobiety, która przez pół roku związana była z jeździectwem, poruszyła całe środowisko. Całe środowisko wyraża swój żal kilka dni po odejściu utalentowanej Pauliny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie ukazały się żadne wiadomości na temat tego, jak zginęła Paulina. Z pewnością umiała ona panować nad zwierzętami, więc musiało dojść do wyjątkowo smutnego wypadku, o którym nikt z rodziny nie chce mówić. W swojej karierze często zdobywała ważne nagrody i wyróżnienia, a jej odejście z pewnością jest dużym ciosem dla środowiska.

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni"
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł