Paulina jest upokarzana przez męża. Wstydzi się jej, gdy powiedziała ile zarabia, parsknął śmiechem

Paulina jest upokarzana przez męża. Wstydzi się jej, gdy powiedziała ile zarabia, parsknął śmiechem Źródło: Unsplash/ Tom Pumford

Paulina nie ma łatwo. Jej mąż szydzi z niej i wyśmiewa nie tylko jej zarobki. Jak długo będzie się godzić na takie poniżenie? Słowa ukochanego potwornie ją krzywdzą.

Paulina i jej mąż są parą od dawna. Przeżyli ze sobą wiele wzlotów i upadków, jednak do niedawna zawsze się wspierali i często okazywali sobie miłość. Ich związek miał być na całe życie, a przynajmniej tak się wydawał kobiecie. Ślubowali sobie miłość, wierność oraz że nie opuszczą się aż do śmierci, lecz zaczęło się dziać między nimi coś bardzo złego. Szkoda, że nie ślubowali sobie również szacunku, bo tego składnika brakuje niestety w ich małżeństwie, szczególnie ze strony jej ukochanego. Mąż ją bezustannie upokarza. Śmieje się z niej i wstydzi tego, ile jego żona zarabia.

Paulina i jej złotousty mąż

Od początku zakładali, że nie chcą mieć dzieci. Mieli być tylko oni. Dwójka ludzi robiących karierę. Taka była ich koncepcja, ich wspólna decyzja. Mąż się tego trzyma, a żona niekoniecznie. Mężczyzna zaczął narzekać, że jego Paulina nie jest tym, w kim się zakochał. Dochodziły do niego myśli, że może ktoś mu podmienił żonę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie ukrywa, że wstydzi się Pauliny. On dzięki swoim sukcesom w pracy zarabia pieniądze, o których zawsze marzył. Za nie wybudował dom, stać go na życie na wysokim poziomie, może sobie pozwolić na zatrudnienie kucharki i sprzątaczki. Chociaż standard ich życia go satysfakcjonuje, ma ogromne pretensje do swojej żony. Według niego ona zarabia za mało i nie dba o rozwój swojej kariery. Regularnie wyśmiewa ją za stawkę miesięczną, zamiast wspierać jej decyzje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem

2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

- Moja żona jest kierownikiem w korporacji. Zarabia około 4 tys. zł na rękę. Na kobietę to nieźle, ale nie tak się umawialiśmy. Tym bardziej, że Paula nie ma żadnych domowych obowiązków - komentuje rozgoryczony mąż.

Nazywa swoją żonę "leniuchem", zarzuca jej brak ambicji. Zauważa również, że Paulina po powrocie z pracy idzie do sypialni, odpala serial i zajda się pizzą. Mąż myśli nad rozwodem. Jest to dla niego jednak ostatecznością. 

Najlepsze newsy: 

    1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
    2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
    3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
    4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
    5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
    6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: popularne

Następny artykuł