Jest piękna, młoda i ponętna. Teraz Paula Tumala kusi swoim ogromnym biustem, w seksownej bieliźnie. Jej fani mają się z czego cieszyć bo modelka… zaprasza do łóżka.

Paula Tumala jest modelką. Do tej pory brała udział w wyborach Miss 2011, występowała w teledyskach znanych muzyków, a nawet pracowała przy pokazie samego Calvina Kleina. Teraz kusi swoim pięknym ciałem.

ZOBACZ TAKŻE: Oblali jej twarz kwasem. Dzisiaj modelka znowu jest przepiękna (ZDJĘCIA)

Piękna Paula Tumala

Ostatnio w mediach było o niej głośno za sprawą gorącego romansu z Marcinem Gortatem. Teraz jednak młoda kobieta postanowiła przypomnieć o swoim pięknie, ku uciesze jej wiernych, męskich fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Doda wściekła na TVN! Takiego poniżenia nigdy nie doświadczyła

Modelka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwali się głównie tym, jak dobrze wygląda. Pod ostatnio dodanym zdjęciu, na którym eksponuje swoje wdzięki na łóżku, pojawiło się wiele bardzo pozytywnych komentarzy.

Niedługo Paula Tumala weźmie udział w sesji zdjęciowej do kalendarza Inter Cars 2018. Młoda modelka jest niesamowicie dumna ze swojego osiągnięcia. Tak ona, jak i męska część jej fanów już nie mogą się doczekać efektów jej pracy

ZOBACZ TAKŻE: Znana modelka we łzach. Jej mąż wpadł na zdradzie w najgłupszy, możliwy sposób

Paula Tumala w łóżku, fot. Instagram/@paulatumala

Źródło: jastrzabpost.pl

10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]


Te żołnierki wyglądają CZARUJĄCO w mundurze i bez! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również