Patryk Vega szokuje planami na przyszłość, będzie dosłownie wszędzie. Wielka ambicja czy zwykłe szaleństwo?

Patryk Vega szokuje planami na przyszłość, będzie dosłownie wszędzie. Wielka ambicja czy zwykłe szaleństwo? Źródło: YouTube - canalplus

Patryk Vega postanowił opowiedzieć w jednym z wywiadów o tym, co czeka go w przyszłości. Znany reżyser zaplanował sobie już następne lata. Niektórzy twierdzą jednak, że tego typu zachowanie to zwykłe szaleństwo.

Patryk Vega wciąż jest jednym z najbardziej rozchwytywanych reżyserów w naszym kraju. Co roku tworzy on kilka produkcji, które cieszą się wielką oglądalnością w kinach. Trudno jednoznacznie orzec, czy Vega jest najlepszym reżyserem ostatnich lat, lecz z pewnością może on cieszyć się wielką popularnością wśród fanów polskiego kina. 

W najnowszym wywiadzie znany reżyser postanowił opowiedzieć o swoim filmie, który niebawem będzie mieć swoją premierę."Polityka" to nie jedyne zajęcia Vegi, który przyznaje otwarcie, że pracuje nad kilkoma filmami, bo do tego zmusza go ambicja. Oznacza to, że już niedługo najprawdopodobniej będziemy mieli okazję zobaczyć nowe dzieła znanego reżysera.

Patryk Vega mówi o swoich planach

- Podobno nie da się dłużej projektować swojego życia na dłużej niż na dwa lata do przodu. Ja czynię to na pięć lat i mam kolejnych 16 filmów w zanadrzu. To są filmy w różnym stopniu zaawansowania, nad którymi trwają prace scenariuszowe. W przyszłym roku będę mieć trzy premiery. Chciałbym tę tendencję utrzymywać, że najbliższe pięć lat. Mam też inne plany związane z produkcją seriali, ale ujawnię to we właściwym momencie - mówi Patryk Vega.

Co więcej, dowiedzieliśmy się, że już niebawem przyjdzie nam zobaczyć nowy film znanego reżysera. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w ty roku, więc film może być dostępny w zimę.

Dzisiaj grzeje: 1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

- 5 września będę już na planie nowego filmu. Jestem uzależniony od adrenaliny. Kiedy nic się nie dzieje, to łapię doła, więc staram się wymyślać sobie zajęcie. Będąc cały czas w napięciu, trudno jest potem zaangażować się w proste sytuacje. Próbuję się czymś podkręcać. Nieustannie muszę zajmować czymś mózg - dodał reżyser.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pozostaje nam więc tylko czekać na kolejny film znanego reżysera, który powinien ukazać się już niebawem. Vega ceni sobie szybkie działanie na planie, w więc jeszcze w tym roku prawdopodobnie przyjdzie czas na premierę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  4. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię
  5. Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News