Gwiazda filmów Patryka Vegi spodziewa się dziecka! Pokazała okrągły brzuch, gratulujemy

Gwiazda filmów Patryka Vegi spodziewa się dziecka! Pokazała okrągły brzuch, gratulujemy Źródło: instagram/patryk_vega_official/

Patryk Vega nie raz zaprosił ją do swoich produkcji filmowych i nie wykluczone, że uczyni to jeszcze niejednokrotnie. Najprawdopodobniej nie będzie to jednak w najbliższym czasie, bowiem aktorka właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to w bardzo wyjątkowy sposób.

Patryk Vega sprawił, że usłyszała o niej jeszcze większa rzesza ludzi. Jej aktorskie umiejętności mogliśmy zobaczyć w aż kilku produkcjach kontrowersyjnego reżysera. Gwiazda jeszcze jakiś czas temu przyznała, że na chwilę obecną nie planuje powiększać swojej rodziny, dlatego nikt nie spodziewał się, że ta pokaże się z ciążowym brzuszkiem. Wszystko wskazuje na to, że aktorka długo skrywała ten fakt przed światem. 

Patryk Vega zapewne już złożył gratulacje. Gwiazda jego filmów w ciąży!

Katarzyna Warnke pojawiła się w kilku produkcjach reżysera, między innymi "Kobiety Mafii" i "Kobiety Mafii 2". Aktorka od 2016 roku jest szczęśliwą żoną młodszego o 9 lat Piotra Stramowskiego. Aktorka ma obecnie 42 lata i niejednokrotnie podkreślała, że nie jest do końca przekonana, czy to dobry wiek na dziecko. W kwietniu tego roku w mediach pojawiły się pierwsze plotki na temat jej błogosławionego stanu, jednak ta dosadnie je zdementowała.

Pogłoski na jakiś czas ucichły i powróciły dopiero w czerwcu. Tym razem, Warnke nie odnosiła się do żadnego z komentarzy na temat jej ciąży, jednak zrobiła to za nią jej koleżanka, która potwierdziła, że artystka rzeczywiście spodziewa się dziecka i jest już w 5. miesiącu. Gwiazda ostatnio potwierdziła wszystkie plotki, jednak zrobiła to w niezwykle oryginalny sposób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka pokazuje ciążowy brzuszek 

42-latka zdecydowała się pochwalić ciążą dopiero w momencie, gdy miała pewność, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Nie mogła jednak zrobić tego w zwyczajny sposób i wymyśliła coś, czego nikt się nie spodziewał. Aktorka wraz ze swoim ukochanych zamknęli pokaz, do którego Kasia postanowiła odsłonić swój brzuch. Przeszła po wybiegu w rozwiązanym szlafroku, dumie prezentując ciążowe krągłości. W relacjach na Instagramie od razu posypały się gratulacje. 

instagram/mateusz_hladki_/

instagram/marcinswiderek/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. TRAGEDIA w życiu Ewy Chodakowskiej! Nie żyje bliska jej osoba, miała wypadek motocyklowy
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Podstawowy produkt polskich sklepów wywołuje nowotwór. Jest silnie rakotwórczy
  4. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  5. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy   

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News