Patryk Jaki może zapukać do twoich drzwi! To nie żart

Patryk Jaki może zapukać do twoich drzwi! To nie żart

Kampania wyborcza w Warszawie ruszyła już z kopyta, chociaż formalnie jeszcze się nie rozpoczęła. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki zamierza odwiedzać warszawiaków nawet w ich mieszkaniach.

Jak podkreśla sztab wyborczy kandydata PiS na prezydenta Warszawy, kampania będzie prowadzona możliwie najbardziej oddolnie, jak się tylko da. Patryk Jaki już ma plan na realizację tego celu.

Patryk Jaki zapuka do twoich drzwi

W ramach kampanii czy też, jak określają to politycy PiS, pre-kampanii, Patryk Jaki zamierza nie tylko spotykać się z wyborcami na wiecach i spotkaniach przedwyborczych organizowanych przez partię. Chce także ruszyć w miasto i spotykać się z jego mieszkańcami w ich "naturalnym środowisku". - Kampania zejdzie tak nisko, jak jeszcze nigdy w Warszawie nie schodziła. Liczymy, że dotrzemy do ludzi, którzy nigdy do tej pory nie głosowali, którzy mają swoje problemy, a których politycy zawsze omijają, do miejsc zapomnianych - poinformowano PAP w sztabie wyborczym kandydata PiS. Plan zakłada odwiedzenie stu osiedli i blokowisk w Warszawie. Kandydat Zjednoczonej Prawicy chce w ten sposób dotrzeć do tych obywateli, którzy na co dzień nie interesują się polityką i nie chodzą na wybory. Chodzi o to, by poznać problemy i dylematy tych mieszkańców, a także im konkretnie przedstawić systemowe propozycje ich rozwiązań. - Kampania ma być bardzo intensywna. Planujemy odbywać nawet pięć takich odwiedzin dziennie. Będziemy też uzupełniali plan wizytami "door-to-door". Tempo będzie ogromne - informuje sztab. "Door-to-door" oznacza, że Patryk Jaki może dosłownie zapukać do drzwi naszych mieszkań. Kandydat chce spotkać się dosłownie ze wszystkimi. Program odwiedzin ma ruszyć już w sierpniu. Na razie nie wiadomo, jak wygląda mapa planowanych odwiedzin. Nie wiadomo także, jak PiS zamierza poradzić sobie z problemem urlopów, które liczni warszawiacy biorą w sierpniu, wyjeżdżając poza miasto.

PRZECZYTAJ: Córka Kaczyńskiej WPADŁA W FURIĘ. Zaczęła wyzywać ludzi

PRZECZYTAJ: Ojciec Dudy atakuje PiS! Prezydent ma ogromny problem

PRZECZYTAJ: Będzie dymisja w rządzie PiS! Wyciekł ukrywany plan rządu

patryk jaki fot. twitter/patrykjaki Patryk Jaki fot. wikimedia.org Patryk Jaki fot. youtube.com/Polskie Radio 24
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News