Jaki po raz pierwszy po historycznej porażce zabrał głos! Wiemy, co zamierza

Jaki po raz pierwszy po historycznej porażce zabrał głos! Wiemy, co zamierza

Patryk Jaki jest bez wątpienia jednym z największych przegranych wyborów samorządowych 2018. Jego porażka w walce o fotel prezydenta Warszawy była już szeroko komentowana przez media, jednak sam kandydat przez długi czas nie zabierał głosu w sprawie. Polityk zdecydował się właśnie ujawnić swe plany na przyszłość.

Patryk Jaki został wybrany przez Zjednoczoną Prawicę, aby reprezentował obóz władzy w wyborach na prezydenta Warszawy. Pomimo bardzo intensywnej kampanii wyborczej, polityk przegrał z kretesem już w pierwszej turze. Kiedy Rafał Trzaskowski z Koalicji Obywatelskiej zdobył 56,67 proc. głosów, Jakiego poparło jedynie 28,52 proc. warszawiaków, odbierając mu szansę na powalczenie w wyborczej, decydującej "dogrywce". - Chciałbym bardzo serdecznie pogratulować Rafałowi Trzaskowskiemu i życzyć mu powodzenia. Im lepiej będzie mu szło, tym lepiej będzie rozwijała się Warszawa. (...)  Chciałbym powiedzieć, że można było zrobić coś więcej, ale to byłaby nieprawda. (...) Czasem szklanego sufitu nie da się przebić - powiedział jedynie polityk po ogłoszeniu wstępnych wyników wyborów w Warszawie.

Co będzie robił Patryk Jaki po przegranej w wyborach samorządowych 2018?

Wyborcy zastanawiali się więc z dużym zainteresowaniem, jaka przyszłość czeka kandydata Zjednoczonej Prawicy. On sam zawzięcie jednak milczał, dopiero po kilku dniach udzielając opinii publicznej szczątkowych informacji na ten temat. - Będę szukał dla siebie nowych projektów. Na razie chcę wyjechać na urlop i oddać rodzinie to, co zabrałem jej w ostatnich miesiącach - wyznał szczerze Patryk Jaki, pomijając jednak kwestie czysto zawodowe. - Zbudowaliśmy wspaniały, silny zespół, który będzie współpracował. I będzie jeszcze silniejszy - dodał nieco lakonicznie wiceminister sprawiedliwości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Patryk Jaki do Europarlamentu? Tak twierdzą krajowe media

Chociaż sam Jaki nie zamierza na razie ujawniać, czym zajmie się w pracy zawodowej, plotki na ten temat coraz częściej i bardziej stanowczo docierają już do polskich mediów. Jak sugerują dziennikarze, Jarosław Kaczyński ma już pomysł na polityka oraz wykorzystanie jego potencjału. Bliski współpracownik Zbigniewa Ziobry ma ponoć wystartować w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kierownictwo Zjednoczonej Prawicy szykuje dla niego ponoć wysokie miejsce na liście, które ma zapewnić mu powodzenie i łatwe dostanie się do wspólnotowego organu. Informacji tych nie potwierdził jednak na razie ani stojący na czele obozu władzy Jarosław Kaczyński, ani sam Patryk Jaki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Obrzydliwy atak na dziecko Patryka Jakiego. Granice chamstwa przekroczone
  2. Czy psy wyczuwają choroby? Czy czworonogi mają 6 zmysł? Odpowiadamy
  3. Jeśli Duda to zrobi, PiS spali go na stosie! Będzie wojna z partią Kaczyńskiego
  4. Ile zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
  5. Trzaskowski nie porządzi długo? PiS znalazł sposób jak go usunąć z urzędu prezydenta
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News