Wyborcy PiS dostali szału! Poturbowano kobietę i niewidomego na spotkaniu z Jakim

Wyborcy PiS dostali szału! Poturbowano kobietę i niewidomego na spotkaniu z Jakim Źródło: screen: Twitter

Wyborcy PiS wpadli w szał na spotkaniu z Patrykiem Jakim. Po tym, jak poproszono ich o spokojne przemieszczenie się, zaczęła się szarpanina. Mogło dojść do tragedii - jeden z panów nie mógł odpuścić nawet kobiecie oraz niewidomemu mężczyźnie!

Obecni na spotkaniu z pewnością nie spodziewali się takiej agresji ze strony zwolenników PiS. Do Jakiego, przemawiającego na Ursusie, przyszli zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy - wszyscy ciekawi tego, co powie kandydat na prezydenta Warszawy. Pani Barbara, mieszkanka okolicznej dzielnicy, postanowiła również przyjść. W ręku trzymała znaczek konstytucja i mimo, że jak sama przyznaje "stała spokojnie i nie przeszkadzało", nagle zaczęła być szarpana i okrzykiwana.

Zwolennicy PiS wpadli w szał, bo... Patryk Jaki chciał przejść!

Patryk Jaki, jak wynika z nagrania opublikowanego na Twitterze, postanowił przenieść się w inne miejsce. Poprosił wszystkich o przekręcenie się w innym kierunku, a sam próbował przejść przez tłum na drugą stronę pomieszczenia. Problemem była kobieta - właśnie pani Barbara - która stała wraz z innymi uczestnikami na jego drodze. Patryk Jaki nie odczekał nawet sekundy. Zwolennik PiS chwycił panią Barbarę, zaczął szarpać i przesuwać. - Przechodź tutaj! Już, won! - krzyknął wzburzony po tym, jak przerzucił kobietę na drugą stronę. -  Proszę bardzo, niech pan przejdzie - dorzucił uprzejmie Patrykowi Jakiemu. Patryk Jaki chwilę później nazwał zebrany tłum "bezczelnymi chamami", ponieważ w całej zawierusze pani z dzieckiem nie mogła się wydostać na zewnątrz. Sam jednak nie odmówił przywileju przepuszczenia go jako pierwszego. Oberwało się także niewidomemu mężczyźnie. Ten przez przypadek wszedł na obywatela, którzy niedawno poturbował kobietę. Widocznie wkurzony, odwrócił się i zaczął szarpać niewidomego z białą laską i czarnymi okularami. Nie zwrócił na nie uwagi - dopiero reakcja pozostałych obecnych osób uspokoiła agresora. Nagranie z całej sytuacji pani Barbara zamieściła na Facebooku oraz udostępniła na Twitterze: Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. MIĘDZYNARODOWA AFERA! Dziennikarz TVN zatrzymany przez policję
  2. Rosjanie zadrwili z Macierewicza! Jest ostateczna decyzja ws. Smoleńska
  3. GIGANTYCZNY ciążowy brzuch Marty Kaczyńskiej. Jest przeogromny, rozrywa ubrania
  4. Rasy psów, które nie gubią sierści. Lista i galeria
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News