Patryk Jaki w teledysku rapera! Nieznana odsłona polityka

Patryk Jaki w teledysku rapera! Nieznana odsłona polityka Źródło: screen/youtube/ 300polityka

Patryk Jaki od kilku tygodni robi co może, by pokazać się społeczeństwu z jak najlepszej strony. Sięga przy tym po bardzo niekonwencjonalne metody, bo jego ostatni spot porównywany był do filmu science fiction, teraz polityk zdecydował się na udział w teledysku polskiego rapera. 

Patryk Jaki od kilku tygodni robi, co tylko może, by zyskać głosy Warszawiaków w nadchodzących wielkimi krokami wyborach samorządowych. Najpierw nagrywał krótkie filmiki z różnych dzielnic miasta, ściskał ręce wpływowych mieszkańców stolicy i rozdawał jabłka, potem przyszedł czas na bardziej radykalne kroki. Najpierw lekko poniosło go przy nagrywaniu swojego spotu opublikowanego w internecie, a teraz polityk zdecydował się zwrócić do młodszych obywateli - wziął udział w teledysku polskiego rapera, gdzie pokazywany jest jako "chłopak z bloku".

Kampania wyborcza Patryka Jakiego

Patryk Jaki od kilku tygodni zażarcie walczy o stanowisko prezydenta Warszawy. Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami, a mężczyzna wychodzi z siebie, by przekonać do swojej osoby wyborców. Zaczęło się całkiem niewinnie, bo od jeżdżenia po dzielnicach stolicy i nagrywania krótkich filmików publikowanych na portalach społecznościowych. Dalej mężczyzna rozdawał jabłka, spotykał się z wpływowymi warszawiakami, a potem się zaczęło. Jaki stworzył spot opublikowany na Youtube, który opierał się w całości na deklaracji, że polityk nie boi się zmian. Przedstawiał wizję Dzielnicy Przyszłości, która delikatnie mówiąc, była lekko modernistyczna. Internauci szybko stwierdzili, że spot jest bardziej podobny do filmu science fiction, niż do wizji realnej dzielnicy. Teraz Jaki wpadł na nowy pomysł, który w zamyśle ma prawdopodobnie pomóc dotrzeć politykowi do młodszych wyborców.

Patryk Jaki wystąpił w teledysku polskiego rapera

Piotr "HCR" Szot jest polskim raperem znanym z programu "Must be the Music". Wystąpił w ósmej edycji, gdzie udało mu się dotrzeć aż do półfinału. Dwa lata temu powstał jego debiutancki album, a teraz pracuje nad drugim wydawnictwem, które promowane jest utworem "Stałem pod blokiem". To właśnie ta piosenka oficjalnie zadedykowana została Patrykowi Jakiemu. W odpowiedzi na ten gest polityk zdecydował się wystąpić w oficjalnym teledysku do utworu, który zresztą również w tekście zawiera wiele odniesień i nawiązań do wypowiedzi Jakiego. Przedstawiony jest jako "chłopak z bloku". Już w środę odbyć się ma w Warszawie koncert rapera, na który Patryk Jaki został oczywiście zaproszony. Nieoficjalnie mówi się, że zadeklarował obecność na imprezie. Mówi się również, że utwór ma zostać oficjalną piosenką kandydata na prezydenta Warszawy.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ksiądz nagrywał nagie dzieci w przymierzalniach! Nie uwierzycie, gdzie ukrył kamerę
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Mocne słowa Aleksandra Kwaśniewskiego! „Sami się wypychamy z Europy”
Następny artykuł