Patryk Jaki upokorzony jak nigdy! B. minister zmiażdżył go publicznie i wyśmiał

Patryk Jaki upokorzony jak nigdy! B. minister zmiażdżył go publicznie i wyśmiał Źródło: screen/youtube/Onet News

Patryk Jaki walczy właśnie o stanowisko prezydenta Warszawy, lecz nie jest to łatwe. Z każdej strony atakowany jest bowiem przez polityków i obywateli. Wytykane są wszystkie jego błędy, a każdy jego krok jest śledzony.

Patryk Jaki obecnie pełni rolę sekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, lecz więcej czasu zajmuje mu ubieganie się o stołek prezydenta Warszawy. Mężczyzna już od kilku tygodni podróżuje po stolicy, spotyka się z potencjalnymi kandydatami, bierze udział w nagrywaniu teledysków i publikuje futurystyczne spoty wyborcze. Odpierać musi również częste ataki kontrkandydatów oraz politycznych przeciwników.

Tym razem głos zabrał były minister zdrowia, Bartosz Atłukowicz. Z sejmowej mównicy zmiażdżył Jakiego, a nagranie z wystąpienia robi furorę wśród opozycji.

Patryk Jaki upokorzony przez Arłukowicza

Patryk Jaki od dłuższego czasu odpierać musi ataki swoich politycznych przeciwników, jednak do tej pory żaden z nich nie był tak poważny i nie uderzał tak bezpośrednio w samą kampanię wyborczą polityka. Ostatnie wystąpienie Bartosza Arłukowicza było niesamowicie emocjonalne i odnosiło się bezpośrednio do ustawy antyszczepionkowej, które publicznie została poparta przez partię PiS. - Minister polskiego rządu, Patryk Jaki, mówi na głos: obowiązkowość szczepień to ograniczenie wolności ludzi. Co wy za głupoty opowiadacie?! Czy Warszawiacy to słyszą? Patryk Jaki chce zostać prezydentem waszego miasta. [...] Panie ministrze Jaki, niech się pan na chwilę skupi. Chce Pan ospę i odrę do szkół wprowadzić? I nie mówię o Odrze Opole, mówię o odrze, o chorobie. Zrozumiał pan to? - ostro i emocjonalnie mówił polityk. Po jego słowach pojawiły się żywe oklaski i słowa uznania, jednak jak na razie sam Jaki nie zdecydował się na wystosowanie oficjalnego komentarza. Ośmieszenie polityka może jednak mieć poważny wpływ na nadchodzące wybory.

PiS popiera ustawę antyszczepionkową

Wczoraj miejsce miało pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy, zgodnie z którą szczepienia w naszym kraju miałyby nie być już obowiązkowe. Projekt poparty został przez Krzysztofa Ostrowskiego z PiS, który obiecał, że partia dotrzyma obietnicy wspierania inicjatyw obywatelskich i poprze dalsze procedowanie projektu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Żywo sprzeciwił się temu wtedy właśnie Bartosz Arłukowicz ale i... Konstanty Radziwiłł, dawny członek rządu Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego. Najgłośniej ze wszystkich protestował jednak Jarosław Pinkas będący Głównym Inspektorem Sanitarnym. - To moja misja życiowa, zatrzymać to, co się dzieje. By polskie dzieci były bezpieczne - mówił bezpośrednio do antyszczepionkowców. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nie mieści się w głowie! Sąd znowu dotkliwie skrzywdził Komendę
  2. Emeryci będą wściekli! ZUS po cichu zaniża ich świadczenia
  3. Kierowcy będą wściekli. Tak źle nie było od lat, a będzie jeszcze gorzej
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News