Patryk Jaki zaliczył wpadkę roku. Myślał, że Warszawa jest w Grecji

Patryk Jaki zaliczył wpadkę roku. Myślał, że Warszawa jest w Grecji

Patryk Jaki pozostaje obecnie na przedzie peletonu gnającego po fotel prezydenta Warszawy. Inni kandydaci, z Rafałem Trzaskowskim i Janem Śpiewakiem na czele depczą mu jednak po piętach. Sam Jaki zdecydowanie ułatwia im zadanie, czemu dał właśnie kolejny dowód.

Skąd pochodzi Patryk Jaki? To nie jedyne pytanie, zadawane przez jego wrogów

Oponenci Patryka Jakiego operują całym arsenałem oskarżeń, jakie wytaczają przeciwko kandydatowi. Znajdują się w nim chociażby te, dotyczące pochodzenia działacza. Jaki nie urodził się bowiem w Warszawie a w Opolu, gdzie rozpoczynał swoją karierę polityczną. Innym, często powtarzającym się kontrargumentem, pozostają wpadki Jakiego. Należy przyznać, że zdarzają mu się one z częstotliwością, jaką do tej pory osiągnął co najwyżej Ryszard Petru. Jaki dał właśnie kolejny popis swoich możliwości. Do tej pory kandydat na prezydenta Warszawy kompromitował się kilka razy. Najgłośniejszą wpadką była ta związana ze spotem wyborczym. Podczas jego montażu pomylono bowiem panoramę warszawskiej Pragi z... tą czeską. Ostatnia wpadka Jakiego również związana jest z geografią. Tym razem jednak stolica Polski została pomylona ze znacznie odleglejszym krajem. Mowa nie o sąsiadujących z nami Czechach a... Grecji! Jak do tego doszło?

Co to jest śmieciowy patrol?

Od jakiegoś czasu Patryk Jaki prowadzi akcję "śmieciowy patrol". Polega ona na monitorowaniu i nagłaśnianiu problemu zaśmiecenia Warszawy. W jej ramach potencjalny następca Hanny Gronkiewicz-Waltz opublikował ostatnio zdjęcie wypełnionego po brzegi kontenera na śmieci. - Warszawa tonie w śmieciach. Nieudolność PO zmienia stolicę w 2 Neapol. Widzisz bałagan śmieciowy? Zgłoś do nas! - brzmiał opis pod zdjęciem Internauci szybko jednak zauważyli, że kontener nie został sfotografowany w Warszawie a... w Grecji! - Ale wtopa @PatrykJaki!Na zdjęciu mającym przedstawiać śmietnik z Mokotowa jest śmietnik z...Grecji. Śmieci to problem i trzeba sie nim poważnie zająć,a nie używać go do promocji. Jakie ma kompetencje właśnie pokazał...Najpierw była czeska Praga,a teraz Grecja, co dalej?#JakiWstyd - skomentował sprawę Cezary Tomczyk.  1. Wszystko właśnie wyszło na jaw! Szydło pogrążona, jest na dnie
  2. Jarosław Kaczyński pogrzebany. Wałęsa ujawnił jego LOJALKĘ
  3. Duda podpisał! 10 milionów Polaków dostanie grunty i ziemie
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu