Patryk Jaki publicznie upokorzony! Trafili w najczulszy punkt

Patryk Jaki publicznie upokorzony! Trafili w najczulszy punkt

Patryk Jaki obecnie prowadzi wyjątkowo aktywną kampanię społeczną, przez którą był już krytykowany zarówno ze strony politycznych przeciwników, jak i wyborców. Polityk podejmuje niekonwencjonalne kroki w walce o głosy, tymczasem to, co pojawiło się na jednym z budynków, strasznie go upokorzyło. 

Patryk Jaki rozpoznawalność na polskiej scenie politycznej zdobył 3 lata temu, kiedy zajął stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Następnie zasłynął jako pomysłodawca komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji, której przewodniczącym został w ubiegłym roku. Jest również autorem rejestru przestępstw na tle seksualnym w Polsce, a w ostatnim czasie jednym z najgłośniejszych kandydatów w wyborach samorządowych. Polityk walczy o stanowisko prezydenta Warszawy i robi to wyjątkowo niekonwencjonalnymi metodami. Teraz udostępnione zostało zdjęcie prezentujące publiczne upokorzenie Jakiego na wielką skalę.

Patryk Jaki ośmieszony

Niedawno głośno było o kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej Platformy i Nowoczesnej, która opierała się na rozmieszczaniu w miastach całej Polski ogromnych billboardów z wizerunkiem rozwścieczonego Jarosława Kaczyńskiego. Obraz ten opatrzony był podpisami krytykującymi i wyśmiewającymi prezesa PiS, m.in. "PiS wziął miliony, a ludzi nie stać na leki", "PiS wziął miliony i chce być bezkarny" czy "PiS wziął miliony, a prąd drogi jak nigdy". Teraz okazuje się, że moda na wielkoformatowe plakaty na tym się jednak nie skończy. Właśnie na Facebooku pojawiło się zdjęcie ogromnego billboardu Przedstawiającego Patryka Jakiego z prześmiewczym podpisem "Zasłaniam ludziom okna". Jest to o tyle wymowne, że gigantyczne zdjęcie rozciąga się na całej wysokości bloku mieszkalnego oraz kilku rzędach okien mieszkańców budynku. To najprawdopodobniej odpowiedź jego przeciwników politycznych, którzy zauważyli, że ogromne billboardy wyborcze Jakiego często zasłaniają ludziom okna. Pod wpisem nie mogło zabraknąć oczywiście również komentarzy internautów, którzy po wielu spektakularnych akcjach wyborczych polityka, uwielbiają go wyśmiewać. - Bo słońce powoduje raka skóry. Cóż za troskliwy kandydat! - pisze internauta. - Jaki Patryk? Duży! - żartuje kolejna osoba.

Niekonwencjonalna kampania wyborcza Jakiego

Faktem jest, że kampania wyborcza Patryka Jakiego rzeczywiście jest dosyć spektakularna i obserwuje ją cała Polska. Zaczęło się niepozornie - polityk jeździł po Warszawie, nagrywał filmiki z różnych dzielnic miasta, rozdawał potencjalnym wyborcom jabłka oraz spotykał się z różnymi, wpływowymi warszawiakami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dalej nie było już tak standardowo - polityk wystąpił w teledysku do utworu wrocławskiego rapera, gdzie przedstawiony został jako typowy "chłopak z bloku". Udostępniony został również spot wyborczy, który internauci określili mianem nieco futurystycznego i przypominającego zwiastun filmu science fiction. Jaki prezentował tam swoją wizję mającej powstać Dzielnicy Przyszłości. Patryk Jaki Fot. Facebook/1001 powodów, aby pokochać Prezydenta Andrzeja ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Uwaga na tych oszustów. Nawet jeśli zostaliście wrobieni, i tak zapłacicie!
  2. Uderzyło tsunami, eksplodował wulkan i trzęsienie ziemi. 1400 osób nie żyje
  3. Rydzyk będzie się kąpał w pieniądzach. Wiemy, ile dostał od rządu
Następny artykuł