Patryk Jaki właśnie pogrążył cały PiS! Kaczyński padnie na zawał

Patryk Jaki właśnie pogrążył cały PiS! Kaczyński padnie na zawał Źródło: Screen Youtube/Punkt Widzenia TV

Patryk Jaki słynie ze skłonności do spontaniczności i podejmowania szybkich decyzji. Jak to zwykle bywa, takie zachowanie może być bardzo opłacalne, ale niesie też za sobą wielkie ryzyko. Prekampania właśnie trwa, Jaki atakuje wszystkich przeciwników z innych partii, aż w końcu coś musiało pójść nie tak. Przypadkiem zniszczył PiS.

Jaki w ferworze prekampanii bardzo aktywnie udziela się na portalach społecznościowych. Żywo wypomina błędy przeciwników, wyszukuje afery związane z Platformą Obywatelską i Hanną Gronkiewicz-Waltz. Łączy tą działalność z podróżowaniem po mieście, witaniem się z potencjalnymi wyborcami i pokazywaniem się od jak najlepszej strony. W tym ferworze walki coś jednak poszło nie tak.

Co napisał Patryk Jaki?

Polityk w ostatnim czasie żywo atakuje na mediach społecznościowych swoich przeciwników w prekampanii. Wytyka im wszystkie błędy, uchybienia oraz doszukuje się afer. Reaguje bardzo szybko, a takie działania nie zawsze są rozsądne. Zdawać by się mogło, że to kolejne, klasyczne wypominanie błędów swoich przeciwników, jednak tym razem okazało się być zupełnie inaczej.

Kogo pogrążył Patryk Jaki?

Okazało się, że sprawa, którą wyciągnął na wierzch polityk nie jest tak jasna, jak mu się wydawało. Przypadkiem Jaki pogrążył innego polityka PiS. Kiedy ta wieść dotrze do Jarosława Kaczyńskiego, na pewno będzie załamany. Na tweeta Jakiego natychmiast odpowiedział burmistrz Woli oraz jego zastępca: - Panie @PatrykJaki ekspertyza jasno wskazuje, że przyczyną złego stanu budynku są błędy projektowe. Umowę z projektantem zawarł i rozliczył ówczesny burmistrz, a obecny Wojewoda z PiS Zdzisław Sipiera. Sprawę skierowałem do prokuratury. A teraz czas na zajęcie się mieszkańcami - napisał Krzysztof Strzałkowski. - Kolejne fake newsy. Umowę na projekt podpisywał niejaki burmistrz Sipiera z @warszawskipis, a jego ekipa również dokonywała odbioru projektu budowlanego w 2006 r., nie stwierdzając żadnych wad!!! Zero weryfikacji i nadzoru! Czas na przeprosiny @hannagw i @KStrzalkowski - dodał Adam Hać. Jak widać pośpiech nie zawsze popłaca, a czasem warto poczekać na weryfikację wiadomości, zamiast od razu atakować... nie tych, co trzeba.

Kto jest winien?

Mieszkańcom 147 lokali od 10 lat groziło niebezpieczeństwo, a w tej chwili stracili dach nad głową. Procedury zadziałały, ale za wolno i nie tak jak powinny. Zdaniem burmistrza Strzałkowskiego, sprawą zajmie się prokuratura, bowiem nikt nie zgłasza się jako osoba odpowiedzialna za uchybienia. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ujawniono PRAWDZIWY dług rządu PiS! Lepiej trzymajcie się krzeseł
  2. ZWIERZĘTA W ZOO ZGINĘŁY W TRAGICZNYCH OKOLICZNOŚCIACH
  3. Amerykańskie media ujawniają. Stan zdrowia Kaczyńskiego jest tragiczny
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News