Zdumiewające słowa Jakiego o Paradzie Równości! Kaczyński się wścieknie

Zdumiewające słowa Jakiego o Paradzie Równości! Kaczyński się wścieknie Źródło: Fot. YouTube/Patryk Jaki

Ulicami Warszawy przeszła wczoraj liczna Parada Równości. Na jej temat zdecydował się więc wypowiedzieć kandydat na stanowisko prezydenta stolicy, Patryk Jaki. Słowa polityka mogły bez wątpienia nie spodobać się wielu jego dotychczasowym zwolennikom.

Pojedynek Patryka Jakiego z Rafałem Trzaskowskim będzie prawdopodobnie najbardziej emocjonującą i zażartą batalią zbliżających się wielkimi krokami wyborów samorządowych. Kandydaci starają się więc obecnie pozyskiwać elektorat poprzez udział bądź aktywne komentowanie wydarzeń, które mają miejsce w stolicy.

Patryk Jaki o Paradzie Równości

Patryk Jaki zabrał więc oficjalnie głos w sprawie warszawskiej Parady Równości. Chociaż początkowo wyraził się na jej temat w tonie zgodnym z narracją obecnego obozu władzy, później powiedział coś, co może nie spodobać się Kaczyńskiemu oraz jego wyborcom. - Nigdy nie wezmę udziału w Paradzie Równości i nigdy nie udzielę jej patronatu. To jest mój prywatny pogląd - twierdził początkowo Jaki.

Stanowcza opinia kandydata na prezydenta Warszawy

- Natomiast z drugiej strony uważam, że Warszawa powinna być miastem otwartym dla wszystkich i każdy powinien mieć prawo manifestować, co będzie chciał. Jeżeli zostanę prezydentem Warszawy, to nawet jeżeli będą się odbywały manifestacje przeciwko mnie, czy Zjednoczonej Prawicy, nie będę ich zakazywał - stwierdził także polityk, co nie spodobało się wielu internautom, którzy na co dzień popierają obecne władze i nie zgadzają się ideologicznie z uczestnikami takich wydarzeń jak Parada Równości. Dla wielu zwolenników Prawa i Sprawiedliwości, postawa Patryka Jakiego jest niewystarczająco stanowcza. Uważają oni, że kandydat na prezydenta Warszawy powinien pochodzić do sprawy w bardziej konserwatywny sposób. Bez wątpienia jego słowa nie spodobają się również Jarosławowi Kaczyńskiemu, który niejednokrotnie podkreślał, iż przeciwny jest związkom partnerskim. W kuluarach mówi się, że prezes partii wymaga od swoich polityków mocniejszego podejścia do niektórych kwestii obyczajowych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mocna decyzja ws. Tomasza Komendy. Jego prawnik walczy
  2. Ale afera! NAGIE zdjęcie czołowego polityka PiS w sieci
  3. PiS wypatroszy własnego ministra. Wszystko przez Tuska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News