Patryk Jaki wpadł w FURIĘ. Będą masowe pozwy

Patryk Jaki wpadł w FURIĘ. Będą masowe pozwy

Patryk Jaki wpadł w prawdziwą furię. Po tym, jak media oraz największy rywal w wyborach na prezydenta Warszawy przekręcili jego słowa o powstańcach, polityk nie mógł dłużej wytrzymać. Zapowiada masowe pozwy.

Patryk Jaki, z okazji wczoraj obchodzonej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, obiecał powstańcom darmową komunikację. Kandydat na prezydenta miasta stołecznego Warszawy został zrozumiany jednak opacznie przez swojego największego rywala w zbliżających się wyborach, Rafała Trzaskowskiego. Zarówno on, jak i media podały, że Jaki chce dać powstańcom to, co z racji wieku starczego już posiadają, bowiem wszyscy emeryci, a więc także powstańcy, w Warszawie mają darmową komunikację miejską. Nie o to jednak chodziło politykowi.

Jaki grozi pozwem o odszkodowanie! Pieniądze ma zamiar wykorzystać do realizacji obietnic wyborczych

Patryk Jaki żąda sprostowania, w przeciwnym wypadku będzie ubiegał się drogą sądową o odszkodowanie. Na jego celowniku znajdują się osoby ze sztabu kandydata Rafała Trzaskowskiego, posła PO Cezarego Tomczyka, adwokata Romana Giertycha i Krzysztofa Lufta. Dał im wszystkim na odpowiedź 24 godziny. Jak się okazało, Patryk Jaki mówił nie o darmowej komunikacji miejskiej, a o bezpłatnym transporcie dedykowanym, czyli np. od drzwi mieszkania bezpośrednio do szpitala, szkoły, urzędu, itp. - Sztabowcy Rafała Trzaskowskiego i sprzyjający mu ludzie cały dzień kłamali, że chcemy transportu darmowego, publicznego dla powstańców. Cały dzień kłamali, mimo że mówiliśmy im, że to nieprawda; przytaczaliśmy konkretne wypowiedzi i wpis z programu - podkreślał Patryk Jaki.

Gdzie mieszka Patryk Jaki?

Tymi groźbami pozwem być może po raz kolejny zniszczył swój wizerunek wśród wyborców. Większość z nich nie akceptuje tego, że kandydat na prezydenta miasta tak naprawdę nawet z niego nie pochodzi! Jaki wychował się bowiem w Opolu, a do Warszawy przyjechał dopiero 7 lat temu. Obecnie Patryk Jaki mieszka na osiedlu Anin w dzielnicy Wawer. - Ja mieszkam w Warszawie ponad 7 lat, tutaj jestem zameldowany, tutaj płacę podatki, mam przyjaciół - opowiadał kilka miesięcy temu.

PRZECZYTAJ: Donald Tusk wraca z hukiem! Powstaje nowe ugrupowanie

PRZECZYTAJ: Rydzyk się doigrał. Największy koszmar duchownego od lat

PRZECZYTAJ: Rozśmieszą cię do łez. Najśmieszniejsze zwierzaki na świecie!

Fot. YouTube/Telewizja wPolsce Patryk Jaki fot. twitter.com/Patryk Jaki Patryk Jaki Fot. Wikipedia
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News