Patryk Jaki przyłapany. Tak wykorzystuje rządową limuzynę

Patryk Jaki przyłapany. Tak wykorzystuje rządową limuzynę Źródło: Fot. YouTube/Salve TV

Patryk Jaki kandydat Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta Warszawy w swojej polityce stawia na budowanie wizerunku osoby bliskiej prostemu człowiekowi. Pomimo tego korzysta z rządowej limuzyny w celach prywatnych. 

Patryk Jaki obecny wiceminister sprawiedliwości oraz kandydat na prezydenta Warszawy, który stara się kreować wizerunek sąsiada zza płotu, pokazał również że miłość do piłki kopanej nie jest mu obca. "Ruszamy do boju o uczciwą Warszawę" - to hasło wyborcze, z którym ruszył do walki o miejsce w stołecznym ratuszu. Kandydat na prezydenta Warszawy w jednym z wywiadów mówił również o tym, że Warszawa musi być europejskim miastem, jednak żeby osiągnąć ten cel, musi spełnić jeden warunek - być miastem uczciwości.

Patryk Jaki wybrał się na "haratanie w gałę" rządową limuzyną

Korzystając z pięknej wrześniowej aury, Patryk Jaki postanowił spędzić trochę czasu ze znajomymi na murawie i pograć w piłkę nożną na jednym z orlików na warszawskiej Pradze. Oczywiście to bardzo dobry pomysł po dniu spędzonym za biurkiem, jednak czy aby na pewno dobrą ideą jest wykorzystywanie rządowej limuzyny, żeby na taki mecz dojechać? Właśnie taki sposób orędownik stworzenia nowych linii metra wybrał, aby dostać się na spotkanie ze znajomymi. Odrobinę spóźniony szybko przebrał się w strój kadry narodowej i ruszył na boisko, na którym według kolegów z boiska spisywał się bardzo dobrze. Chwalono nawet jego technikę. Warto dodać, że Jaki nie jest pierwszym politykiem lubiącym pokazywać się na boisku piłkarskim. Najbardziej znany z tego jest Donald Tusk. Warto przypomnieć również, że w gronie polityków mieliśmy byłego króla strzelców mistrzostw świata z 1974 roku Grzegorza Latę. Czy zamiast korzystać z rządowej limuzyny nie lepiej by było, aby Pan Minister Jaki kupił kartę miejską i korzystał z komunikacji publicznej i systemu metra, na którego rozbudowę tak naciska w swojej kampanii? Oczywiście, wiceminister zarzeka się, że za każdy przejechany kilometr płaci z własnej kieszeni. Pamiętajmy, że miesięczny dostęp do karty miejskiej to koszt ok. 110 zł natomiast koszt przejazdu limuzyny na mecz z kolegami jest kilkukrotnie wyższy.

Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe ruszą 21 października. Na ten dzień zaplanowana jest pierwsza tura wyborów. Druga ma odbyć się 4 listopada. Pojedynek Jaki vs. Trzaskowski jest najbardziej spektakularną batalią w obecnych wyborach.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompromitujące zdjęcie Dudy z Białego Domu. Mówią o nim wszyscy
  2. Rzecznik Dudy się wygadał. Prezydent nie będzie ubiegał się o reelekcję?
  3. Doda znów atakuje Rozenek! Ale ją upokorzyła!
źródło: fakt.pl Następny artykuł