Patryk Jaki udzielił właśnie wywiadu tygodnikowi opinii. Były kandydat na prezydenta Warszawy żalił się na współpracowników, którzy podobno „zrzucili” na niego cały trud kampanii wyborczej. Polityk powiedział także o skrajnym wyczerpaniu i żalu do prawicy. Co się wydarzyło w jego sztabie?

Patryk Jaki rzucił partyjną legitymacją podczas debaty na prezydenta stolicy. W świetle reflektorów, w obliczu skandalu – naraził się polskiej prawicy.

Osamotniony i wyczerpany Patryk Jaki mówi o swojej porażce. Jakie polityk ma plany?

Podobno kampania wyborcza tak go pochłonęła, że przestał zwracać uwagę na inne czynniki. W dniu debaty kandydatów na prezydenta Warszawy wstał rano i doznał krwotoku z nosa! Polityk był tak wyczerpany, że nie nawet jego ciało zaczęło się buntować.

– Jak wstałem rano, krew leciała mi z nosa z przemęczenia. Ledwo patrzyłem na oczy. Czułem się słabo. Myślałem, że przeskoczę ograniczenia własnego organizmu, ale niestety okazało się to niemożliwe – powiedział dziennikarzom „Wprost” Patryk Jaki.

Polityk skarży się także, że nie może sobie poradzić także z faktem, że to on stanął w pierwszej linii i przyjmował ataki, które skierowane były do prawicy w Polsce. Inni samorządowcy mieli, dzięki temu, mieć więcej swobody w działaniu.

Były kandydat na prezydenta Warszawy przyznał także, że chciałby wziąć urlop. Teraz, krótka przerwa mogłaby dać mu także czas na zastanowienie się nad swoją przyszłością.

Co z wyborcami Jakiego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franciszek dokonuje cudów? Niewiarygodne zdarzenia z udziałem papieża

Patryk Jaki obiecywał podczas spotkań z wyborcami, że bez względu na wynik, mężczyzna zaangażuje się w prace nad poprawą ich życia. Długo mówił także o aferze reprywatyzacyjnej, którą chciał finalnie rozstrzygnąć. Niestety wygrana Rafała Trzaskowskiego sprawiła, że mężczyzna postanowił usunąć się na jakiś czas z polityki mimo wcześniejszych zapowiedzi. Tutaj zakłada, że został pozostawiony „sam sobie” po tym, jak zadeklarował, że chce być prezydentem bezpartyjnym.

Nie wiadomo jednak, w jakim stanie finalnie znajduje się teraz Jaki. Z pewnością krótki urlop pozwoli mu się zdystansować do minionych wydarzeń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morozowski nie ma wątpliwości. Starcie Tusk… Wassermann to będzie prawdziwa rzeź
  2. Donald Tusk podjął decyzję ws. Amber Gold. To zmiażdży Wassermann
  3. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Wassermann wściekła na dziennikarza! Powód rozbawił internautów do łez

Największe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęło