Ujawniamy mail Jakiego sprzed 10 lat. To największa kompromitacja w historii Polski

Ujawniamy mail Jakiego sprzed 10 lat. To największa kompromitacja w historii Polski

Patryk Jaki, obecny kandydat na prezydenta Warszawy, którego hasłem wyborczym jest: " Ruszamy do boju o uczciwą Warszawę" sam okazał się niezbyt uczciwy. 10 lat temu będąc jeszcze radnym podszywał się w internecie, chwaląc swoje ówczesne decyzje. Sprawa wyszła na jaw.

Radny Patryk Jaki podszył się pod anonimowego internautę, chwalącego swoją pracę. Obecny Kandydat Zjednoczonej prawicy na prezydenta Warszawy wysłał maila do redakcji NTO podpisując się jako "awgan". W mailu wysłanym przez obecnego kandydata Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta Warszawy możemy przeczytać: - Zgadzam się z radnym Jakim - Prezydent już chyba całkiem stracił kontakt z rzeczywistością, jak chce wydawać tyle kasy na budowę schronu. W Opolu jest tyle do zrobienia.... - pisał. Problem w tym, że wiadomość została wysłana z konta Patryka Jakiego. W rozmowie z redaktorem portalu NTO, Jaki wydawał się zmieszany całą sytuacją, jednak przyznał się do tego, że to on jest autorem. - No cóż, zaliczyłem wtopę - Przepraszam. Obiecuję, że to się nie powtórzy - mówił polityk.

Patryk Jaki chciał użyć broni innych?

Radny Patryk Jaki żalił się, że tak naprawdę wykorzystał on jedynie broń innych, którzy również wysyłają anonimy do różnych redakcji, mające na celu podkopanie autorytetu radnego. "Wiem, że celuje w tym Mirosław Pietrucha, rzecznik prezydenta" - mówił Jaki. - Nie mam problemów z osobowością. Owszem, pisuję do rubryki ale jako rzecznik. Zawsze, można to sprawdzić, podpisuję opinie swoim imieniem i nazwiskiem. Nie mam powodów, aby ukrywać tożsamość  - powiedział Pietrucha. Jaki nie jest pierwszym politykiem, który wpadł na pomysł "zmiany tożsamości w internecie". Wcześniej na taki pomysł wpadł Tomasz Kwiatek, który maile podpisywał jako Danuta Kmita... Jednak przydarzył mu się podobny błąd jak obecnemu wiceministrowi sprawiedliwości Patrykowi Jakiemu i wysłał maila ze swojego konta mailowego. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Patryk Jaki przyłapany. Tak wykorzystuje rządową limuzynę
  2. Człowiek Dudy ujawnia prawdę o alkoholu u prezydenta. Będziecie zdziwieni
  3. Agata Duda się nie popisała? Ujawniono, o czym rozmawiała z Melanią Trump
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News