Chociaż kampania wyborcza oficjalnie jeszcze się nie zaczęła, dla kandydata PiS na prezydenta Warszawy może być to już koniec. Politycy nie biorą jeńców. Patryk Jaki został pogrzebany przez informacje, które ujawnił polityczny przeciwnik.

Patryk Jaki startuje w wyborach samorządowych na prezydenta Warszawy. Prezentuje się jako z jednej strony twardy i niezłomny wiceminister sprawiedliwości oraz przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. tzw. dzikiej reprywatyzacji. Z drugiej strony kreuje się na prostego „chłopaka z Opola”, któremu od zawsze leżą na sercu problemy zwykłych ludzi.

Faktycznie wydaje się, że kampania (choć jeszcze nie powinna być prowadzona) lepiej wychodzi Patrykowi Jakiemu, który wydaje się znacznie bardziej zdecydowany i konkretny niż jego główny oponent Rafał Trzaskowski. Ujawnione zostały jednak szokujące informacje, które mogą pogrążyć całą kampanię wyborczą kandydata PiS.

Patryk Jaki pogrzebany? Szokujące informacje

Poseł PO Arkadiusz Myrcha opublikował na Twitterze interesującą analizę dotyczącą jednego z najwierniejszych sojuszników Patryka Jakiego w jego kampanii. Chodzi o radnego Chełmży Mariusza Kałużnego.

– Mariusz Kałużny aktywnie wspiera kampanię Patryka Jakiego. Ten radny Chełmży (pow. toruński) jeszcze w 2015 r. pracował jako nauczyciel. Dzisiaj jest Zastępcą Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie, z pensją 175 tys. zł. Tak w PiS się spłaca polityczne długi – napisał na Twitterze Myrcha.

Na potwierdzenie swoich informacji poseł udostępnił zdjęcia oświadczeń majątkowych radnego z roku 2016 i 2018. Ta wiadomość może być prawdziwym ciosem dla polityka obozu rządzącego.

Patryk Jaki chce uchodzić za człowieka krystalicznego, który swoją kampanię buduje na szczerości i transparentności. Tymczasem okazuje się, że jeden z najbliższych współpracowników polityka za swoją wierną pracę na rzecz ekipy rządzącej otrzymał niemały awans społeczny i finansowy.

Wybory samorządowe w 2018 roku

Wybory na jesieni 2018 roku rozpoczynają w Polsce cały cykl wyborczy, który potrwa aż do 2020 roku. Jeszcze w tym roku Polacy będą wybierali włodarzy miast i samorządowców. W czerwcu 2019 roku obywatele zadecydują o tym, którzy politycy zasiądą w Parlamencie Europejskim, zaś jesienią tego samego roku – będą wybierali członków polskiego parlamentu. W połowie roku 2020 odbędą się z kolei wybory prezydenckie.

Część publicystów sugeruje, że właśnie na te ostatnie wybory do Polski ma wrócić i aktywnie się w nie zaangażować Donald Tusk. Wcześniej jednak konieczne jest zbudowanie przez niego zaplecza politycznego.

W tę rolę chce wejść Platforma Obywatelska, której przewodniczący Grzegorz Schetyna podkreśla, że najpierw muszą zostać wygrane przez tę partię wybory samorządowe, a potem do Sejmu i Senatu.

Informacje opublikowane przez posła Myrchę mogą skutecznie pomóc w zwycięskim przejściu przez ten wyborczy maraton. Wiele zależy od tego, jak na rewelacje opublikowane przez parlamentarzystę odpowie Patryk Jaki, kandydat PiS na prezydenta Warszawy.

Patryk Jaki
fot. twitter.com/ArkadiuszMyrcha
Patryk Jaki
fot. twitter.com/ArkadiuszMyrcha
Patryk Jaki
fot. twitter.com/ArkadiuszMyrcha
Patryk Jaki
fot. twitter.com/ArkadiuszMyrcha
Patryk Jaki
fot. twitter.com/ArkadiuszMyrcha

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Ten pasek przebił WSZYSTKIE dotychczasowe. Szef TVP.Info nie dowierza
  2. PiS pozbawił opozycję podstawowego prawa! „To upodlenie i dyktatura”
  3. Totalne zaskoczenie! Krzysztof Jackowski powiedział kto wygra wybory w Polsce

Popierasz Patryka Jakiego w wyścigu do fotela prezydenckiego w stolicy?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Krakus na prezydenta Warszawy?! Internauci SZYDZĄ z kandydatury Trzaskowskiego [ZDJĘCIA]


Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]

Zobacz również