To może przekreślić karierę Jakiego. HGW publicznie zrobiła z niego pośmiewisko

To może przekreślić karierę Jakiego. HGW publicznie zrobiła z niego pośmiewisko Źródło: fot. youtube.com/MASAKRACJA

Patryk Jaki już od dłuższego czasu nie radzi sobie najlepiej. Jego wizerunek został obiektem żartów po wpadce w spocie wyborczy na prezydenta Warszawy, w którym pomylił Pragę czeską z naszą rodzimą dzielnicą stolicy. Tym razem Hanna Gronkiewicz-Waltz publicznie zrobiła z niego pośmiewisko. 

Kandydat na prezydenta Warszawy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości nieszczególnie się popisał już na samym początku swoich starań o ten fotel. Najpierw pamiętna wpadka w spocie wyborczym, a teraz kolejna, podobna sprawa.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Siostra Szpaka się wygadała. Ujawniła wstydliwy sekret gwiazdy

Patryk Jaki obiecał, że jeśli wygra wybory, uruchomi system powszechnego przeprowadzania elektronicznych aukcji i licytacji. Pomysł szczytny, gdyby nie to, że... coś takiego działa już od 10 lat. Hanna Gronkiewicz-Waltz zadbała o to, by o wpadce Jakiego wszystkich dobrze poinformować. Jeśli polityk naprawdę chce zostać prezydentem Warszawy, będzie musiał stanowczo popracować nad swoją wiedzą.

Patryk Jaki zaliczył kolejną wpadkę

- Urząd miasta stołecznego Warszawy jest pierwszym samorządem w Polsce, który w sposób systemowy już od kilku lat wykorzystuje narzędzia elektroniczne w zamówieniach publicznych. Od 2009 roku przeprowadzonych zostało 3022 aukcji i licytacji elektronicznych. Dało to oszczędności przekraczające 522 mln zł. Od 2015 roku miasto stołeczne Warszawa przeprowadziło w sumie 217 licytacji elektronicznych, dzięki którym zaoszczędzono 9.043.529 zł oraz 926 aukcji elektronicznych, dzięki którym zaoszczędzono 227.801.349 zł - takie oświadczenie wydał stołeczny ratusz. Najpierw sprawa z pomyleniem Pragi czeskiej z dzielnicą Warszawy, a teraz takie rażące niedoinformowanie. Patryk Jaki musi bardziej uważać, bo fotel prezydenta zostanie mu zgarnięty sprzed nosa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat przed Mundialem. Czołowy polski piłkarz w szpitalu
  2. Wszystko było kłamstwem? Kuba Wojewódzki pod gradem krytyki
  3. Szokujące doniesienia! Znamy prawdziwe przyczyny śmierci Roberta Brylewskiego
  4. Wulgarna awantura w TVN-ie! Kobiety prawie się pobiły
  5. Siwiec skompromitowała się w „Kocham Cię Polsko”. Jej odpowiedź bawi do łez
Źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News