Patryk Jaki przeszedł samego siebie. Wykorzystał hasło wyborcze PO

Patryk Jaki przeszedł samego siebie. Wykorzystał hasło wyborcze PO

Patryk Jaki zaskoczył warszawiaków nowym, właśnie zaprezentowanym hasłem wyborczym. Jak się bowiem okazało, kandydat Zjednoczonej Prawicy użył słów, którymi posługiwała się w swej kampanii... Hanna Gronkiewicz-Waltz. Sama prezydent stolicy nie skomentowała jeszcze kontrowersyjnych poczynań ewentualnego następcy.

Wybory samorządowe 2018 już dziś wywołują wśród opinii publicznej ogromne emocje. Szczególnie głośno mówi się oczywiście o politycznych bataliach, do jakich dojdzie w największych miastach, takich jak Warszawa czy Kraków.

Jaką wpadkę zaliczył Patryk Jaki w czasie kampanii?

Chociaż swoje wyborcze trzy grosze próbuje oponentom wyrwać w Warszawie między innymi Jan Śpiewak, zdecydowanymi liderami rankingów są obecnie Patryk Jaki oraz Rafał Trzaskowski. Najpewniej to między tymi politykami rozegra się więc elekcyjna batalia o stolicę. Przyznać trzeba, że obaj działacze robią wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę wyborców. Jeden z nich posunął się jednak w swych staraniach naprawdę bardzo daleko, dając licznym przeciwnikom powody do krytyki. Patryk Jaki zaprezentował bowiem hasło wyborcze, które ma poprowadzić go do miażdżącego zwycięstwa. Brzmi ono: "Wszyscy tworzymy Warszawę" i bez wątpienia odwołuje się do idei samorządności w bardzo ciekawy, stanowczy sposób.

Zaskakująca "zbieżność" pomysłów

Jak jednak zauważyli internauci, kandydat Zjednoczonej Prawicy nie jest pierwszym działaczem, który użył podobnego sloganu. Z tego samego hasła korzystała bowiem... Hanna Gronkiewicz-Waltz, kiedy z ramienia Platformy Obywatelskiej ubiegała się o przejęcie stanowiska prezydent Warszawy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Najważniejsi bohaterowie tej historii wciąż nie skomentowali sprawy, z której śmieją się obecnie tysiące internautów mieszkających w stolicy. Portale społecznościowe są już jednak wypełnione żartami na ten kontrowersyjny, bardzo zaskakujący temat. Patryk Jaki Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to prezes? Najnowsza deklaracja Kaczyńskiej na pewno mu się nie spodoba
  2. Agata Duda jak Wojciech Cejrowski. Tak chodzi po Pałacu Prezydenckim!
  3. Patryk Jaki ujawnił, po co naprawdę chce wygrać wybory. Drżyjcie Warszawiacy
  4. Marszałek Kuchciński nie będzie zadowolony. W jego mieście PiS nie ma czego szukać
Następny artykuł