Patryk Jaki nie oszczędza wyborców. O swoich planach opowiadał GODZINĘ

Patryk Jaki nie oszczędza wyborców. O swoich planach opowiadał GODZINĘ

Patryk Jaki kandydat na prezydenta Warszawy przez ponad godzinę opowiadał o swoich planach i błędach poprzedniej władzy. Nie zabrakło też opinii, że Warszawa jest 10 lat do tyłu z inwestycjami. Jaki wspomniał też o swoich planach rozwoju sieci metra w stolicy.   

Patryk Jaki, przebywający na urlopie wiceminister sprawiedliwości, na spotkaniu z wyborcami przemawiał przez ponad godzinę. Według kandydata na prezydenta Warszawy obecnie rządzący stolicą wydali na inwestycje 23 miliardy złotych. - Pieniądze, które wydano na wszystkie inwestycje w ciągu 12 lat, drugie tyle oddano mafii - powiedział. Obiecał również przygotowanie raportu dotyczącego reprywatyzacji, w którym mają znaleźć się informacje o tym ile Stolica straciła. - Wiemy, jaka ma być Warszawa. Warszawa ma niewykorzystany potencjał, ludzi, którzy chcą budować innowacje, dlatego chcemy, żeby powstała dzielnica "Przyszłość", w której będą najniższe podatki dla innowacji w tej części Europy, będzie stanowiła o sile gospodarki jeszcze na wiele lat - stwierdził podczas godzinnego przemówienia Jaki Kandydat Zjednoczonej Prawicy nie zapomniał też w trakcie konferencji wspomnieć, jaka ma być Warszawa. - Wybudujemy trzecią i czwartą linie metra w przeciągu dwóch kadencji"- taką deklarację mogliśmy usłyszeć. Jaki zapowiedział też budowę lotniska. "Jeśli chcemy zapewnić szanse rozwojowe Warszawie na kolejne 100 lat musi powstać Centralny Port Komunikacyjny, który będzie komplementarny wobec Okęcia". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Patryk Jaki kolejny raz strzela sobie w stopę?

W sobotę w Teatrze Palladium wystartowała konwencja wyborcza Jakiego. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na swoje hasło wyborcze wybrał slogan "Warszawa może więcej". Problem w tym, że to samo hasło pojawiło się w kampanii wyborczej obecnej prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Pan wiceminister dojeżdża na spotkania z kolegami limuzyną rządową oraz o tym jak dziesięć lat temu podszywał się w internecie pod inną osobę chwaląc swoje decyzje. Ile jeszcze wpadek zostało w wachlarzu Patryka Jakiego? Tego pewnie dowiemy się niebawem chociaż i tak określenie premiera Mateusza Morawieckiego, który nazwał Jakiego... Lucky Jakim skupiło największą uwagę.

Wybory Parlamentarne 2018

Pierwsza tura wyborów zaplanowana jest na dzień 21 października, druga zaś ma odbyć się 4 listopada.Najlepsze newsy dnia:

  1. Patryk Jaki przyłapany. Tak wykorzystuje rządową limuzynę
  2. Ujawniamy mail Jakiego sprzed 10 lat. To największa kompromitacja w historii Polski
  3. Patryk Jaki ujawnił, po co naprawdę chce wygrać wybory. Drżyjcie Warszawiacy
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu