Dziennikarze przyłapali Jakiego. Zdjęcia mówią same za siebie, ale on zaprzecza

Dziennikarze przyłapali Jakiego. Zdjęcia mówią same za siebie, ale on zaprzecza

Patryk Jaki już szykuje się do kampanii wyborczej. W tych przygotowaniach nieustannie towarzyszą mu dziennikarze, którzy chętnie piszą o wpadkach polityków. W końcu się udało, został przyłapany, tylko że... zaprzecza. A zdjęcia nie kłamią.

Patryk Jaki, chociaż formalnie kampania wyborcza jeszcze się nie zaczęła, już ostro walczy w wyścigu o fotel prezydenta Warszawy. W tym wyścigu kandydaci muszą wyglądać nieskazitelnie, żeby przekonać do siebie mieszkańców miasta. Nic zatem dziwnego, że Jaki wybrał się na zakupy.

Patryk Jaki przyłapany na zakupach

Polityk został przyłapany w jednym ze sklepów popularnej hiszpańskiej marki odzieżowej w centrum handlowym. Nie ma w tym wszakże nic niezwykłego ani gorszącego. Kandydat jednej z głównych partii politycznych musi się dobrze ubrać, chociaż może zaskakiwać, że ubrania kupuje nie w drogim salonie, a w popularnej sieciówce. Dziennikarze Fakt24 wykonali całą serię zdjęć, z których wynika, że zakupy się udały. Kandydat PiS na prezydenta stolicy opuścił sklep z torbą z zakupami i wyraźnie zadowoloną miną. Kiedy jednak polityk został zapytany o swoje zakupy przez dziennikarzy, niespodziewanie... zaprzeczył, by cokolwiek kupił. - Lubię tam zaglądać, ale tym razem niczego nie kupiłem. Akurat nic nie było - powiedział Patryk Jaki w rozmowie z dziennikiem "Fakt".

Zaskakująca deklaracja

Tego zupełnie nie spodziewali się dziennikarze, którzy osobiście zrobili politykowi zdjęcia ze zrobionymi zakupami. Retorycznie pytają, czy grzechem może być kupno ładnych spodni lub butów. Czyżby Patryk Jaki nie chciał przyznać się do drogich produktów, które kupił? A może wręcz przeciwnie - wstydzi się zakupów w sieciowym sklepie, w którym zakupy robią "zwykli ludzie"? Trudno powiedzieć, jakie są motywacje polityka, dość jednak, że jednoznacznie zaprzecza, aby robił zakupy tego dnia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Co tam się stało?! Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  2. Wojna w PO! Trzaskowskiego atakuje sojusznik
  3. PiS upokorzyło weterankę Powstania Warszawskiego. Kobietą zajęły się służby
  4. Kiedy Kate otworzyła prezent od Meghan Markle, cały dwór oniemiał!
Następny artykuł