Patryk Jaki wkracza do akcji. Zapowiada reakcję na "atak na rodzinę Beaty Szydło"

Patryk Jaki wkracza do akcji. Zapowiada reakcję na "atak na rodzinę Beaty Szydło" Źródło: .

Patryk Jaki postanowił wkroczyć do akcji i stanąć w obronie rodzinnego dramatu byłej premier. Beata Szydło i jej syn walczą z mediami, a polityk stanął po ich stronie. Użył mocnych słów.

Patryk Jaki postanowił zareagować na niekończące się szykanowanie premier i ma nadzieję, że niebawem nadejdzie kres fali nienawiści. Beata Szydło w ostatnich dniach nie miała lekko. Jej rodzina była atakowana z każdej możliwej strony, a dzień w dzień pojawiały się nowe plotki, dotyczące jednego z jej synów. Dla jednego z przedstawicieli polskiej sceny politycznej, miarka się przebrała. Ma dość ataków na byłą premier. 

Patryk Jaki staje w obronie rodziny Szydło

Na Twitterze Jakiego pojawił się wpis, który odnosi się do ostatnich wydarzeń w kraju. Nie podoba mu się, że jedna z czołowych osób w kraju musi mierzyć się z nienawiścią ze strony mediów i internautów. 

- Atak na rodzinę PBS (oczywiście bez dowodów, celowo tylko ciągle insynuacje) to jedna z najbardziej haniebnych akcji ostatnich lat. Beata Szydło dzielnie od dawna znosiła ataki. Jednak przychodzi moment, że mocno trzeba stanąć w jej obronie. Dość! - napisał.

Tymoteusz i Beata Szydło na celowniku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ksiądz Tymoteusz Szydło w ostatnich dniach stał się ofiarą medialnej nagonki. Jak donosiły media w Polsce, duchowny nie stawił się w nowej parafii. Od razu pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, co może być przyczyną. Jako główny powód wskazywano kryzys wiary, ale pojawiły się też plotki sugerujące, że Beata Szydło niedługo zostanie babcią. Jednak jak można było dowiedzieć się z oświadczenia adwokata duchownego, Tymoteusz nie zostanie ani nie został ojcem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Póki co wpis Jakiego zbiera wiele negatywnych komentarzy. Internauci wytykają mu, że atakowane są inne rodziny, nie tylko pani premier. Podkreślają, że nikt nie reaguje na szykanowanie rodzin LGBTQ+ czy Pawła Adamowicza. Niestety, chociaż polityk chciał położyć kres mowie nienawiści, spowodował, że jest jeszcze gorzej niż było.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: natemat

Następny artykuł