Zaginionej Patrycji szukała cała Polska. Tragiczna sprawa znalazła swój finał

Zaginionej Patrycji szukała cała Polska. Tragiczna sprawa znalazła swój finał Źródło: youtube.com/Piękna i Bestia TV

Patrycja wyszła z domu w kwietniu. Miała pojechać do swojego chłopaka, jednak jeszcze tego samego dnia wszelki ślad po nastolatce zaginął. Rodzina i przyjaciele dokładali wszelkich starań, aby znaleźć dziewczynę. W końcu sprawa została rozwiązana.

Patrycja to zwykła 17-latka z podwarszawskiej wsi Szelkowo. Nic nie wskazywało na to, że pewnego dnia zniknie bez śladu, dlatego gdy 24 kwietnia powiedziała mamie, że jedzie odwiedzić chłopaka, ta się zgodziła. Wtedy widziała ją po raz ostatni - dziewczyna zaginęła. W poszukiwania nieletniej zaangażowano policję, jak i wolontariuszy. W końcu udało się doprowadzić sprawę do końca.

Patrycja wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Później matka otrzymała niepokojący telefon

Gdy 24 kwietnia Patrycja zadecydowała, że jedzie do Warszawy na randkę z chłopakiem, matka była pewna, że wieczorem będzie w domu. Tak się jednak nie stało. Zamiast tego kobieta odebrała bardzo niepokojący telefon. 

Okazało się, że dzwoniła jej córka, jednak nie chciała rozmawiać. Płakała i  można było usłyszeć, jak mówi do kogoś po swojej stronie słuchawki, że nie chce nigdzie jechać. Potem połączenie zostało zerwane. 

Przerażona matka natychmiast oddzwoniła, jednak odebrała nieznajoma kobieta. Powiedziała, że chwilę wcześniej pewna dziewczyna poprosiła ją o pozwolenie na wykonanie połączenia z jej komórki. Miała być przerażona i zapłakana, a smartfon nastolatki miał być zepsuty. Właścicielka numeru przekazała też, że 17-latka była w towarzystwie jakiegoś mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, co stało się z zaginioną Patrycją. Dramat rodziny w końcu się skończył

Co więcej, połączenie wykonano z dworca w Berlinie. Kobieta nie miała pojęcia, co jej córka może robić za granicą ani tym bardziej z kim. Sprawa nie wyglądała dobrze. Bezzwłocznie zawiadomiono policję i rozpoczęto poszukiwania na szeroką skalę. Do akcji dołączyli się także wolontariusze, którzy rozklejali plakaty w stolicy Niemiec.

W końcu działania przyniosły skutek. Jak poinformowała facebookowa grupa "Zaginieni przed laty", Niemiecka policja odnalazła 17-latkę. Patrycja przebywała w Berlinie, cała i zdrowa. Matka udała się we wskazane miejsce, aby jak najszybciej zająć się nieletnią.

To wielki sukces i powód do radości. W bardzo niewielu przypadkach po tak długiej nieobecności można odnaleźć osobę zaginioną. Policja oraz wszyscy zaangażowani w poszukiwania dziewczyny mogą być z siebie bardzo dumni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna dziennikarka zdradziła gorzką prawdę o TVP. Kurski wolałby, żeby zamilkła. Jej wyznanie zszokuje miliony Polaków
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  4. Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał
  5. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News