40-letnia Patrycja bierze prysznic 14 razy dziennie. Jest dziewicą

40-letnia Patrycja bierze prysznic 14 razy dziennie. Jest dziewicą Źródło: Fot. Pixabay.com/efes

Patrycja zmaga się z niewyobrażalnym problemem, który zmienił jej życie w prawdziwy koszmar. 40-latka bierze prysznic 14 razy dziennie i jest dziewicą.

Patrycja ma 40 lat i nie może poradzić sobie z problemem, który każdego dnia zamienia jej życie w koszmar. Wychodząc z domu, kilkukrotnie musi wracać, by sprawdzić, czy drzwi na pewno są zamknięte. Widząc przedmioty w swoim otoczeniu, natychmiast wyobraża sobie grasujące po nich bakterie

Nie zna przyjemnego dotyku innego człowieka, boi się podawać dłoń nawet znajomym, a stosunek seksualny byłby dla niej niewyobrażalnym koszmarem, o którym boi się nawet myśleć. Patrycja od wielu lat zmaga się z nerwicą natręctw, lecz z każdym dniem coraz bardziej boi się, że lęki pozostaną z nią już do końca życia. 

Koszmar zaczął się nagle. Szczęśliwe i radosne życie zamieniło się w piekło

Jej dzieciństwo było spokojne i nigdy nie przeżyła żadnej traumy. Patrycja nie ma pojęcia, skąd wzięła się u niej nerwica natręctw. 

- To zaczęło się w okresie dojrzewania. Nagle w mojej głowie pojawiły się myśli, że mam brudne ręce. Nawet jeśli dopiero co je umyłam. Zaczęłam bać się brudnych przedmiotów, nie chciałam dawać buziaków mamie, bo byłam przekonana, że mnie zarazi. Nie wiem, skąd to się wzięło - opowiada w rozmowie z "Wirtualną Polską". 

Patrycja jest już dorosłą kobietą, a nigdy nie była zakochana i boi się kontaktu z innymi ludźmi. 

-  Brzydzę się dotyku innych ludzi. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę miłość - wyznaje smutno. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bierze prysznic kilkanaście razy dziennie. Leczenie nie przynosi efektów

Jej obsesja jest coraz poważniejsza i skutecznie utrudnia normalne funkcjonowanie. Nie ma pojęcia, jak ludzie mogą trzymać się za ręce, a co dopiero uprawiać seks. 

- Na myśl o pocałowaniu kogoś albo seksie aż mnie skręca. Przed oczami nie mam przyjemności, tylko miliony bakterii, które mogą mnie wtedy zaatakować. Przecież to zaproszenie dla poważnych chorób. A co, jeśli facet zaraziłby mnie HPV? To w ogóle nie wchodzi w grę - mówi przerażona. 

By unikać kontaktu z ludźmi oraz brudnymi przedmiotami, od 10 lat stara się nie wychodzić z domu. Pracuje zdalnie, a i tak myje się 14 razy dziennie. 

- Nie mogę chodzić do normalnej pracy. W biurze wszystko jest takie brudne. Poza tym muszę brać prysznic 14 razy dziennie, żeby zmyć z siebie zarazki. Żaden pracodawca by mi na to nie pozwolił. Musiałam znaleźć pracę, dzięki której mogę zostać w domu, gdzie mam dostęp do łazienki - opowiada. 

Uczęszcza na terapię, spotyka się regularnie z psychologiem, jednak nie widzi znaczącej poprawy. Każdy dzień to wciąż dla niej koszmar, a leki pomagają jedynie na moment. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Już nie nauczyciele. Kolejna grupa zawodowa zapowiada strajk
  4. Po zawieszeniu strajku część nauczycieli domaga się dymisji Broniarza
  5. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  6. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
     

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News