Zboczeniec zaatakował Patrycję Markowską. Wszystko stało się w miejskim parku

Zboczeniec zaatakował Patrycję Markowską. Wszystko stało się w miejskim parku Źródło: YouTube - GdziekolwiekJesteś

Patrycja Markowska musiała zmierzyć się z bardzo przykrym incydentem. Dowiedzieliśmy się, że piosenkarka została zaatakowana przez zboczeńca. Skandaliczna sytuacja wydarzyła się w miejskim parku.

Patrycja Markowska z pewnością należy do świata gwiazd, jednak daleko jej do typowej celebrytki. Kobieta nie stara się, by za wszelką cenę o niej mówiono, nie doprowadza do żadnych kontrowersji i stroni od wywoływania burz medialnych. Tym razem jednak doszło do sytuacji, którą zdecydowała się nagłośnić. 

Piosenkarka postanowiła podzielić się historią, która wydarzyła się w trakcie jej niedawnego spaceru z psem. Jak sama twierdzi, wydarzenie zszokowało ją do tego stopnia, że nie miała pojęcia, jak ma zareagować. W związku z tym postanowiła opowiedzieć o wszystkim fanom, by przekazać im, że nawet w najmniej oczekiwanym momencie dojść może do skandalicznej sytuacji. 

Patrycja Markowska została zaatakowana

Patrycja Markowska wybrała się dziś rano ze swoim psem na spacer przez park. Nagle zaatakował ją nieznajomy mężczyzna. Kobieta nie miała wątpliwości co do jego zamiarów, jednak zaskoczyło ją przede wszystkim to, że tego typu sytuacje mają jeszcze miejsce. Wielu osobom wydaje się, że nikt nie zachowuje się już w ten sposób.

- Tyle lat żyję na świecie i dopiero dziś, jak biegłam rano z Iskierką, ekshibicjonista obnażył mi się w parku… Wróciły do mnie jak boomerang opowieści z podstawówki i liceum o panach w długich płaszczach. Nie sądziłam, że w tych czasach to się jeszcze zdarza… Może wiedział, że mam dzisiaj imieniny? - napisała Patrycja Markowska w swoim wpisie.

Patrycja Markowska nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła

Niestety tego typu sytuacje wciąż zdarzają się w dzisiejszych czasach. Patrycja Markowska miała ogromnego pecha, że przykre zdarzenie spotkało ją w jej imieniny, lecz i tak mogła mówić o szczęściu, ze mężczyzna nie potraktował jej w znacznie gorszy sposób. Zawsze warto pamiętać, by tego typu sytuacje były zgłaszane na policję. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała swojego męża. Pierwsze słowa gwiazdy po jego śmierci
2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służby dzięki temu mogą być w stanie zidentyfikować osobę, która obnaża się publicznie i zapobiec kolejnym sytuacjom tego typu. Znana piosenkarka nie miała szczęścia, jednak postanowiła podzielić się swoją historią z innymi internautami. Szkoda tylko, że nie pojawiły się żadne wiadomości na temat parku, w którym doszło do skandalicznej sytuacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak miał jeszcze jednego brata. Marcin opublikował rozrywające serce pożegnanie, kim jest? 
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg
  3. Nie żyje gwiazda, którą pokochaliśmy za show w Polsacie. Rodzina przekazała bardzo smutną wiadomość o potwornym wypadku
  4. Kiedy przechodził obok kolorowego domku, poczuł okropny fetor. Służby kilka minut później odkryły druzgocącą prawdę
  5. Emeryci oszukani? PiS wycofał się z obietnicy 13 emerytury co roku

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News