Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli

Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli Źródło: Instagram/patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska ostatnio opublikowała zdjęcie na Instagramie. Gdy fani je zobaczyli, byli przerażani. Biorąc pod uwagę jej ostatnie pełne stresu dni, byli niemal pewni, że stało się coś bardzo złego.

Patrycja Markowska w ostatnim czasie ma sporo powodów do zmartwień. Od jakiegoś czasu mówi się, że jej związek przechodzi przez trudny okres, ponadto jej ojciec Grzegorz Markowski odszedł z zespołu Perfect, którego przez lata był liderem. Dlatego jej najnowsze zdjęcie poważnie zaniepokoiło fanów.

Patrycja Markowska miała ostatnio sporo kłopotów

Patrycja Markowska pojawiła się ostatnio na imprezie Róże Gali 2019, gdzie przyszła razem ze swoim partnerem, Jackiem Kopczyńskim. Para poznała się w 2006 roku, kiedy Kopczyński był w małżeństwie. Sporo osób zarzucało wokalistce, że rozbiła jego związek. Mimo że połączyła ich miłość, w ostatnim czasie mieli trudniejszy okres. W trakcie bankietu Patrycja Markowska udzieliła wywiadu, w którym skomentowała sytuację w swoim życiu prywatnym.

- Z Jackiem jesteśmy tyle lat, walczymy o ten związek. Ja gdzieś powiedziałam w wywiadzie, że byliśmy na terapii. Absolutnie się tego nie wstydzę - mówiła.

Ponadto kilka dni temu Grzegorz Markowski, ojciec wokalistki, ogłosił, że odchodzi z zespołu Perfect, którego był liderem. Na pewno córka wokalisty ciężko przeżyła decyzję ojca, która przez bardzo długi czas był związany z zespołem.

Fani pobledli widząc zdjęcie Patrycji Markowskiej

Biorąc pod uwagę ciągły stres i ostatnie problemy artystki, gdy fani zobaczyli jej czarno-białe zdjęcie na profilu to pobledli. Z początku myśleli, że stało się coś złego, czy ktoś nie zachorował lub zmarł. Na szczęście finalnie okazało się, że barwy to jedynie wizja artystyczna zdjęcia. Fanom ostatecznie fotografia bardzo się spodobała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Następnego dnia rano już tak nie wyglądaliśmy - podpisała w zdjęcie gwiazda.

- To znaczy, że impreza była udana - pisała internautka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Zmarł nagle, fani pogrążeni w żałobie
2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

- Ale nadal piękni zakochani i szczęśliwi - czytamy dalej.

- Hm, a co przyłączył się po nocy kac - pytał komentujący.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Dostaje 22,4 tys. zł emerytury. UJAWNILI, co trzeba zrobić, by tyle dostać!

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News