Rzewne łzy w show TVP to była ustawka pod publiczkę?! Kazadi płakała na wizji jak bóbr

Rzewne łzy w show TVP to była ustawka pod publiczkę?! Kazadi płakała na wizji jak bóbr

Patrycja Kazadi nie mogła powstrzymać łez podczas kolejnego odcinka tanecznego show TVP. Płacz popularnej aktorki i piosenkarki widziała cała Polska. Dziś internauci zarzucają, że sytuacja była wyreżyserowana na potrzeby produkcji.

Patrycja Kazadi jest jedną z uczestniczek pierwszej edycji tanecznego show TVP Dance Dance Dance. Wraz ze swoją młodszą siostrą Victorią Kazadi próbuje jak najwierniej odtworzyć choreografie ze znanych teledysków. Ciężka praca na treningach doprowadziła celebrytkę do ćwierćfinału programu. Ostatni odcinek był dla niej wyjątkowo mocnym przeżyciem.

W 6. odcinku show Dance Dance Dance, który był zarazem ćwierćfinałem programu, uczestnicy prezentowali swoje umiejętności indywidualnie. Patrycja Kazadi pojawiła się na scenie bez swojej młodszej siostry i odtworzyła choreografię do piosenki "Dirty" Christiny Aguilery. Solowy występ okazał się dla niej niezwykle trudnym przeżyciem. Ku zaskoczeniu widzów i jurorów, aktorka i piosenkarka rozpłakała się przed kamerami.

Patrycja Kazadi płakała jak bóbr. Jej łzy widziała cała Polska

Jurorzy bardzo wysoko ocenili występ, który zaprezentowała Patrycja Kazadi. Ewa Chodakowska dała jej 10 punktów, Robert Kupisz przyznał notę 9,5, a Ida Nowakowska również oceniła występ aktorki na 10 punktów i bardzo ją chwaliła. Członkowie jury zauważyli jednak wyraźną zmianę w zachowaniu celebrytki:

- Widziałem, z czym się zmierzyłaś, było ci trudno przezwyciężyć pewne rzeczy - zwrócił uwagę Robert Kupisz.

Po wysłuchaniu wszystkich opinii piosenkarka nie była w stanie opanować emocji i rozpłakała się jak bóbr. Jej łzy widziała cała Polska.

Jak się potem okazało, ten występ był dla niej trudny z powodu wyzywających ruchów, jakie musiała odtworzyć na potrzeby choreografii. Patrycja Kazadi nie chciała tego robić ze względu na swoją religijną rodzinę, która śledzi jej występy. Przyznała, że nie chciała ranić swojej babci, która gorąco jej kibicuje i ogląda każdy odcinek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Internauci komentują zachowanie Kazadi: "To ustawka"

Patrycja Kazadi przyznała, że powodem jej emocjonalnej reakcji były pozytywne opinie jurorów, które usłyszała. Jednak nie wszystkich przekonało jej tłumaczenie. Internauci komentowali zachowanie Kazadi i sugerowali, że sytuacja była ustawiona:

- Ustawka. Słabo Kazadi, niech w końcu odpada. Wciąż udaje skromną. Dlaczego każdy jej ulega?Tragedia! - komentowała jedna z internautek. 

- Kobieto, musisz wiedzieć że nie kupisz Polaków na swoje łzy!!! Mierne celebryty lubią się wzajemnie wspierać. Ja oczekuję wyższego poziomu - czytamy w innym komentarzu. 

Wiele osób uznało, że emocjonalne zachowanie Patrycji Kazadi nie było autentyczne, a jego celem było wyłącznie zmanipulowanie jurorów i publiczności.

  1. Lubiana aktorka "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Aktorka "Barw szczęścia" opowiedziała o swojej walce z otyłością i depresją. "Tyłam, żeby mnie było więcej"
  3. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  6. Zespół disco polo w centrum straszliwej tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

źródło: Wirtualna Polska

 

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu