To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę

To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę Źródło: youtube.com/Plejada

Patrycja Kazadi nie ma szczęścia do mężczyzn, co nie umknęło uwadze mediów. Artystka, która obchodziła ostatnio 31. urodziny nadal jest singielką. Portale plotkarskie nieustannie twierdzą, że jej serce należy do Barona, aktualnego partnera Julii Wieniawy i musi być dla niej ogromnym bólem patrzeć na jego nowy związek.

Patrycja Kazadi jeszcze niedawno była, mogłoby się wydawać, szczęśliwie zakochana. Celebrytka spotykała się przez dwa lata z pewnym Marcinem. Kochała go, ale rozstali się przez różnicę zdań dotyczącą wspólnej przyszłości. Media teraz sugerują, że Kazadi i Baron, którzy byli parą w 2015 roku, mają ze sobą wiele wspólnego.

Baron i Kazadi już ze sobą romansowali

- Spotkali się w Los Angeles, gdzie nie musieli się martwić świadkami. Zachowywali się swobodnie, flirtowali. Od razu widać chemię, on jest nią zauroczony. Nie szczędzili sobie czułych gestów, od razu widać, że wpadli sobie w oko.Zwłaszcza, że za granicą mogą czuć się swobodnie - tak w 2015 roku mówił dziennikarzom znajomy pary.

Związek Kazadi i Barona nie przetrwał. Potem Patrycja mówiła w śniadaniówkach, że muzyk to po prostu jej "ziom" i łączą ich jedynie zawodowe sprawy, a ich spotkania to przypadek. Tabloidy jednak wiedzą lepiej.

Patrycja Kazadi czeka na znak od ukochanego?

Serwisy plotkarskie twierdzą, że piosenkarka nadal ma nadzieję, że relacje, które teraz są czysto zawodowe zamienią się w coś więcej. Gdy Baron był sam, jeszcze zanim zaczął spotykać się z Julią Wieniawą, podobno Kazadi robiła wszystko, by dawne chwile i uczucie powróciło. Patrycja próbowała walczyć z plotkami.

Kazadi może czuć się przez to wszystko ogromnie upokorzona, a niełatwo wyprostować takie pomówienia. Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że Baron jest producentem muzycznym najnowszej płyty Patrycji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pati nigdy nie ukrywała w towarzystwie, że Baron bardzo jej się podoba. Ucieszyła się, gdy kilka miesięcy temu zgodził się produkować jej najnowszą płytę. Liczyła, że dzięki długim godzinom spędzonym razem z studiu ich relacja zmieni się z przyjacielskiej na bardziej romantyczną - powiedział Faktowi znajomy celebrytki. Czy te doniesienia są prawdziwe?

Nic dziwnego, że media podsycają ten temat, w końcu już od kilku miesięcy spędzają ze sobą czas w studiu nagraniowym. Można spodziewać się nowych rewelacji, z którymi Patrycja będzie musiała walczyć. Nie jest jej to na rękę, z pewnością nie chce bowiem mieszać w relacjach swojego znajomego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Smutne informacje pogodowe TVN Meteo. Nad Polskę nadciąga niż Yukon
  4. Pijany ksiądz odprawiał mszę. Podczas picia z kielicha zwymiotował na ołtarz?
  5. Poseł PiS do dziennikarki Polsatu: "Czy Pani puszcza gazy?"
  6. Rząd znowu sięgnie do portfeli Polaków? Nowy pomysł na kolejne składki

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News