Wyszła z domu po Wigilii. Cała Polska szuka 16-letniej Patrycji

Wyszła z domu po Wigilii. Cała Polska szuka 16-letniej Patrycji Źródło: KPP w Gryfinie

Trwa czarna seria świąteczna związana z zaginięciami. Tuż po tym, jak udało się odnaleźć 13-letnią Zuzannę z Gdańska, kolejna rodzina zaczęła przeżywać dramat. Patrycja Błońska wyszła z domu i słuch po niej zaginął.

Patrycja Błońska jest następną nastolatką, która w ostatnich dniach nie wróciła do domu. Służby mundurowe liczą na każdą możliwą pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Rodzina 16-latki czeka na jakiekolwiek informacje dotyczące ostatnich kilkunastu godzin. Ktokolwiek posiadający chociażby szczątkowe informacje mogące posłużyć w zidentyfikowaniu miejsca przebywania nastolatki proszony jest o kontakt pod specjalnym numerem telefonu.

Zaginęła 16-letnia Patrycja Błońska

Tuż przed świętami cały kraj obiegła wiadomość o zaginięciu 13-letniej Zuzanny, która zniknęła tuż przed wigilią. Rodzina dokładała wszelkich starań, aby odnaleźć dziewczynę. Za udostępnienie informacji dotyczących jej położenia wyznaczono nawet nagrodę pieniężną. Koniec końców dziewczyna trafiła cała i zdrowa do domu w Gdańsku. Służby cały czas pracują jednak nad tym, aby ustalić, co działo się z nią w przeciągu kilku ostatnich dni. Kiedy jeden koszmar nie zakończył się jeszcze na dobre, to drugi taki sam dosięgnął kolejną rodzinę.

Gryfino: Zaginiona 16-latka

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie ogłosiła poszukiwania Patrycji Błońskiej. 16-latka ostatni raz była widziana przez swoich bliskich na dzień po świętach Bożego Narodzenia. Wyszła wówczas z domu udając się w sobie tylko wiadomym kierunku. Niestety, do tej pory nie udało jej się wrócić do miejsca zamieszkania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dziewczyna była po raz ostatni widziana w miejscowości Stołeczna, w gminie Trzcińsko-Zdrój. Była wówczas ubrana w czarną kurtkę i spodnie tego samego koloru, na których można zauważyć charakterystyczne przetarcia w okolicy ud. Policja podaje również jej szczegółowy rysopis. Nastolatka ma około 160 centymetrów wzrostu i cechuje się szczupłą sylwetką. W oczy od razu rzucają się jej brązowo-różowe włosy. Oczy zaginionej są koloru niebieskiego. Jeśli ktoś posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 16-latki, to powinien kontaktować się bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie. Numer telefonu przeznaczony do kontaktu to 914666311. Dane można przekazać również lokalnej jednostce Policji pod dobrze znanymi numerami alarmowymi 997 i 112. Mamy nadzieję, że tak jak w przypadku Zuzanny, Patrycji Błońskiej uda się szczęśliwie odnaleźć drogę do domu. ZOBACZ TAKŻE
  1. Polki będą wściekłe. Projekt Klaudiusz podbija Internet i je upokarza 
  2. Poleje się krew?! Największe gwiazdy M jak miłość weszły na wojenną ścieżkę! 
  3. Za te słowa pół Polski znienawidziło bp Pieronka. Największy skandal z udziałem duchownego 
  4. Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki. Kim jest?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News