Ponownie dochodzą nas słuchy, że ktoś, kto powinien mieć społeczne zaufanie, nadużywa go i to niestety, ale ze swoimi podopiecznymi. To już prawdziwa patologia. Nauczycielka uprawiała z uczniami wyuzdany seks i to nawet w klasie.

To już prawdziwa plaga naszych czasów. Coraz częściej dochodzą nas słuchy, że nauczycielki kuszą swoich uczniów seksem, który później namiętnie z nimi uprawiają. Podobnie było z 32-letnią nauczycielką z Miamisburg w Ohio, która miała uprawiać ze swoim 14-letnim uczniem wyuzdany seks. Chłopak zwierzył się z wszystkiego jednej z nauczycielek. Przyznał, że robili to nawet w szkole.

ZOBACZ TAKŻE: SEKS BYŁ TAK BRUTALNY, ŻE KOBIETA SKOŃCZYŁA Z WNĘTRZNOŚCIAMI NA WIERZCHU. NIE ŻYJE

Seks w klasie

Jessica Langford miała uprawiać stosunek oralny ze swoim nieletnim uczniem. Odbywało się to najczęściej w klasie po lekcjach matematyki. Kiedy sprawa wyszła na jaw, kobieta zwolniła się ze szkoły po 9 latach pracy. Nauczycielka jednak nie przyznaje się do stawianych jej zarzutów.

Cała sprawa oburzyła rodziców, którzy żądają sądu dla 32-latki. Jak wskazują, nauczycielka omotała 14-latka wokół palca i wykorzystywała go, by zaspokajać samą siebie.

materiały policji Miamisburg

ZOBACZ TAKŻE: UPRAWIALI SEKS W CENTRUM STOLICY. FILM WYCIEKŁ DO SIECI

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich


Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

...

Zobacz również